Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Tipo 1.4 бензин на части-1992г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT Tipo 1.4 бензин на части-1992г.

    Фиат Типо за части. Фиатчето става само за части,вече му свърши живота. Ако някои се интересува може да пита. Цените са по договаряне-все още има много части по него ,които могат да свършат работа !!!! Двигателят му е 1400м3, 1992г.,халогенни фарове под бронята-заводски.Таблото му е електронно и не е давало никакви проблеми-работи безупречно.Отзад е със обикновенни спирачки-не са дискови,има ел.огледала,ел. предни стъкла,стойка за теглич. Може и да питате на тел. 0899142460-Ицо.Вече продадени са:-спойлер-шофъорска седалка-задни амортисъори-тромбите
    Прикачени файлове

    #2
    TRENDi написа:
    Интересуваме предната броня, ако не е удряна, лепена, заварявана и т.н. Цена с и цена без халогени?Цена на 5-тата врата к-т със стъклото, ако няма счупено или спукано по нея и захващането към реотаните да е здраво (спойлер, моторчето за чистачките, пластмаси и т.н. - не ми трябват)?
    AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
    AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Мен ме интересуват ел. огледалата заедно с кабеляците за тях и жойстика за управление? Цена ?
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          Останаха още малко части!!!!!

          Коментар

          Working...
          X