Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Маршрут Плевен - Белоградчик или Ловеч - Белоградчик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Маршрут Плевен - Белоградчик или Ловеч - Белоградчик

    Здравейте Колеги,Намислили с колеги от работа да скокнем до Белоградчик. Въпросът ми е как е пътната обстановка натам, дупки, трапове, ремонти и т.н? Маршрутът ми мисля да е Плевен -> Ясен -> Долни Дъбник -> Искър -> Кнежа -> Бяла Слатина -> Борован -> Монтана -> Белоградчик - това БГ мапс ми го дава и като най-бърз и най-къс маршрут.Знам че преди време пътя Долни Дъбник - Бяла Слатина беше трагедия.. дупка до дупка. Някой може ли да каже как е сега и евентуално да предложи алтернативен маршрут.Благодаря Ви предварително!

    #2
    До Искър пътя е супер,след това преди Кнежа има един участък от 4-5 километра който е просто ужасен трап до трап,след това пътя е сравнително добре.
    Fiat Marea 1.8 16v HLX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI

    Коментар


      #3
      Най-добрия и бърз маршрут е от Плевен или Ловеч към Ябланица-АМ "Хемус"-Ботевград-Мездра-Враца (пътя в града е отвратителен) Монтана-Ружинци. В Ружинци завивате наляво и продължанате за Белоградчик. От Белоградчик кам Димово, където след прелеза се завива в лаво и се отива до пещерата Магура.
      Няма начин да няма начин!

      Коментар


        #4
        Ето за такива пътища в България плащаме данъци и винетки.Това е отсечката между Кнежа и Искър,снимано преди седмица.http://www.youtube.com/watch?v=dc8Xi...ature=youtu.be
        Fiat Marea 1.8 16v HLX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI

        Коментар


          #5
          За това му се вика "Северо-западнала България" на този район.Край нас такова чудо няма от години.

          Коментар


            #6
            Ами така е прав си,аз по тоя път пътувам вече над 10 години и винаги е бил в такова състояние,а то е такова доста по отдавна,като дори преди имаше един участък само камъни без асфалт.А хората от този район толкова са свикнали с това положение,че вече не му обръщат внимание,като кажа на някой как може да има такива пътища ми казват,"че какво му има на пътя?"
            Fiat Marea 1.8 16v HLX
            Hyundai Terracan 2.9 CRDI

            Коментар


              #7
              Трудна работа, митове за тази част, където са шорткътите, има всякакви, няма как да не поиска човек да съкрати пътя и да мине направо, но най-добре е през магистралата и І-1 нагоре към Мездра. Явно е особена зона тази ивица около река Искър и е по-добре да се заобикаля и да се влиза в северозапада през софийска област.

              Коментар

              Working...
              X