Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неделя вечер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неделя вечер

    Колеги, неделя вечерта м/у кръстовищата на бул. Константин величков/Гурко и Конст. Величков/Графа без да искам засякох един много бърз и неправилно управляващ мотор с рег.N: C4477K, след което веднага спрях да му се извинявам и немисля, че беше нещо чак толкова сериозно, а дупето дойде и ми строши шофиорското стъкло след това посегна няколко пъти като ме видя че сум с поне 15 години по-дребен и запали гумите.... евалата ДУПЕ супер си сичко най -хубаво му пожелавам![/b]

    #2
    Re: Неделя вечер

    bscsystem написа:
    Колеги, неделя вечерта м/у кръстовищата на бул. Константин величков/Гурко и Конст. Величков/Графа без да искам засякох един много бърз и неправилно управляващ мотор с рег.N: C4477K, след което веднага спрях да му се извинявам и немисля, че беше нещо чак толкова сериозно, а дупето дойде и ми строши шофиорското стъкло след това посегна няколко пъти като ме видя че сум с поне 15 години по-дребен и запали гумите.... евалата ДУПЕ супер си сичко най -хубаво му пожелавам![/b]
    Ми що не хвана с тва където ти строши стъклото да му строшиш главата
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      "немисля, че беше нещо чак толкова сериозно"засичането на моторист винаги си е сериозномен са ме засичали много пъти но чак да счупя прозорец нено един приятел беше строшил един джам-но онзи глупак заслужаваше цялата кола да му се строшикак по тоно си го засекъл

      Коментар


        #4
        Re: Неделя вечер

        Abarth. написа:
        Ми що не хвана с тва където ти строши стъклото да му строшиш главата
        най вероятно го е счупил с лакът

        Коментар


          #5
          Аз всъщност не съм ви разказал за цялата драма.....звъннах на КАТ и ми дадоха номерче (СЛЕД КАТО ИМ ОБЯСНИХ ПОДРОБНО КАКВО СТАНА) отивам в КАТ Вчера седя цял ден, влизам буквално последен при "дежурен птп" и той след 20мин бълване на глупости ми каза с две думи "Това не е за КАТ мойто момче, това е хулиганска проява обърни се към полицията" и аз се обръщам към полицията, а те разбирасе както винаги....жалба ала-бала глупости...няма смисъл всичко да ви разказвам то е ясно НИКОЙ НИЩО НЯМА ДА НАПРАВИ, аз разбирасе това го знам но исках поне протокол да ми напишат за през застрахователите ...сега нито пари, нито оня ще го отнесе. Занапред нз срещу кой да пускам жалби: СРЕЩО СКАПАНАТА НИ СИСТЕМА и ПОЛИЦИЯТА КОЯТО НЕЗНАЕ ЗАКОНА, срещу моторджиите дето хвърчат от където има място и винаги ние сме виновни или срещу безразличните граждани който стояха в продължение на 10мин и гледаха сайра с отворени усти без дори да помръднат, но от къде на къде ще развалят толкова голям кеф не всеки ден нинжи чупят стъкла и си тръгват като пичове щото така са решили...

          Коментар


            #6
            pugsy написа:
            как по тоно си го засекъл
            Поглеждам в дясно огледало...виждам мотор който е буквално далече, давам мигач и тръгвам към дясна лента, след това чувам ЯКОТО РЪМЖЕНЕ и след като вече си бях в лентата тоя все пак не намали а опита да мине от дясно с и аз незнам колко... на тоя бул. в 8ч. съм карал с не повече от 10/15км. смятай сам как точно и с каква скорост съм го засякъл и той от къде е минал че да го засеча

            Коментар


              #7
              bscsystem написа:
              Аз всъщност не съм ви разказал за цялата драма.....звъннах на КАТ и ми дадоха номерче (СЛЕД КАТО ИМ ОБЯСНИХ ПОДРОБНО КАКВО СТАНА) отивам в КАТ Вчера седя цял ден, влизам буквално последен при "дежурен птп" и той след 20мин бълване на глупости ми каза с две думи "Това не е за КАТ мойто момче, това е хулиганска проява обърни се към полицията" и аз се обръщам към полицията, а те разбирасе както винаги....жалба ала-бала глупости...няма смисъл всичко да ви разказвам то е ясно НИКОЙ НИЩО НЯМА ДА НАПРАВИ, аз разбирасе това го знам но исках поне протокол да ми напишат за през застрахователите ...сега нито пари, нито оня ще го отнесе. Занапред нз срещу кой да пускам жалби: СРЕЩО СКАПАНАТА НИ СИСТЕМА и ПОЛИЦИЯТА КОЯТО НЕЗНАЕ ЗАКОНА, срещу моторджиите дето хвърчат от където има място и винаги ние сме виновни или срещу безразличните граждани който стояха в продължение на 10мин и гледаха сайра с отворени усти без дори да помръднат, но от къде на къде ще развалят толкова голям кеф не всеки ден нинжи чупят стъкла и си тръгват като пичове щото така са решили...
              ами на застрахователите им кажи че са ти счупили стъклото на паркинг и ще си вземеш пари от каското ,стъклото е единственото което плащат на 100%
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Колега това наистина не е за КАТ. Отиваш в районното на която територия е станало произшествието. Обаче задължително трябва да пуснеш жалба. От там трябва да ти издадът служебна бележка която да послужи пред застрахователите. Ама трябва да пуснеш жалба. Иначе нищо няма да стане. Закони, кво да ги правиш. Умните глави от Народното Събрание така са го решили.

                Коментар


                  #9
                  The_Wicker_Man написа:
                  Колега това наистина не е за КАТ. Отиваш в районното на която територия е станало произшествието. Обаче задължително трябва да пуснеш жалба. От там трябва да ти издадът служебна бележка която да послужи пред застрахователите. Ама трябва да пуснеш жалба. Иначе нищо няма да стане. Закони, кво да ги правиш. Умните глави от Народното Събрание така са го решили.
                  Колегата е прав , това си е хулиганска проява ,а не ПТП
                  Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
                  Brava 1.4 12V SX

                  Коментар


                    #10
                    супер.... не ми дадоха бележка, а на нинжата нищо и няма да му направят...да е жив и здрав начи....дано мерцедес го засече и дано е нарочно, че да го видя как ще чупи териката

                    Коментар


                      #11
                      за какво ти е тази бележкаказваш на застрохователите че вечерта си чул алармата да пищи и на сутринта си видял че ти е разбито стъклото".....дано мерцедес го засече и дано е нарочно....."дано разбереш какво е да те засече някой докато караш мотор,пък после ще видим дали ще говориш така

                      Коментар


                        #12
                        ::

                        Коментар


                          #13
                          bscsystem написа:
                          Колега, като си психопат и неможеш да си здържаш нервите неочаквай състрадание
                          аз да чакам състрадание???аз съм психопат???някога качвал ли си се на двуколесно мпскато си имаш огледала ИЗПОЛЗВАЙ ГИ,като видиш в ТЯХ че има друго МПС го изчакай няма да умреш за 30-40 секунди,докато за това твое престрояване човека може да умреНЕ ГО ЗАЩИТАВАМ (защото ти е счупил стъклото)погледни си по горния пост и виж какво си написал (това за мерцедеса),не мисля че такива пожелания са хубави

                          Коментар


                            #14
                            Недопустимо

                            Колеги, понеже последните месеци ми се случиха 2 неприятни случки в които бях въвлечен съвсем неочаквано, (едната от които тежка катастрофа, чиито последици останаха изцяло за моя сметка, предвид че нямах никаква вина) няма да се впускам в подробности!За това, искам да споделя мнението си с вас относно инцидента сполетял човека!Не карам мотор, но пък карам колело, много, и по-често по улиците от колкото по парковете, така че имам представа до някъде как водачите на 4 колесни МПС-та зачитат тези на 2 колесни такива!От друга страна имам впечатление, че водачите на мотоциклети се вживяват редовно в ролите състезатели и постоянно нарушават правилника с "хищните" си маневри! Предвид това, мисля че:1.Каквото и да си направил, дори да си наранил някого, дори да си го обидил, САМОРАЗПРАВАТА никога не поправя нещата! Никой от нас няма право да раздава правосъдие, еднолично и само според неговите си норми!!!!2.Докато цари беззаконието, липсата на гражданско общество и любимото на Българина сеирджийство, такива случки за съжаление ще има! Бъдете съпричастни, и не се страхувайте да помогнете, защото винаги има шанс да се случи нещо такова на всеки от нас!Не защитавам никого, просто изразявам мнение, защото всичко е субективно и ако не си на мястото на човека преживял това, едва ли има начин да го разбереш съвсем точно!
                            FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
                            FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
                            FIAT Stilo 1.2 16V LPG

                            Коментар


                              #15
                              неставаше въпрос за тебе. Ситуацията беше проста и въпросната личност беше дупе, гордостта му попречи и заради това се стигна до там...движех се с 10км. незнам дали може въобще и за засичане да говориме, както и да е...различни хора... Просто на никой не пожелавам да му се случва, защото несмятам за правилно да е бъкано с газета дето чупят, бягат и в крайна сметка закона неможе да ги застигне.

                              Коментар

                              Working...
                              X