Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам много тунинг за пунто !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам много тунинг за пунто !!!!

    Продавам изцяло тунинга от колата ми НО ще се почне продажбата след началото на месец юни Предна броня от мк2 препасната за мк1 + гумен нож отдоло,бронята е изцяло пластмасова. Цена 200лвЗадна броня с дифузиор и джоб за номер ,изработена от пластмаса и стъклопласт. Цена 200лв.И 2-те брони са уникални сами по себеси ,правени от мен ,такива няма втори поне за сега !Бас Гроунд зеро 15" модел 38х цена на нов 550лв -моя цена 300лв.Мога към него да дам и кутия пасваща в багажника на пунто за 370лв комплекта.Елипси Граунд зеро 6х9" закупени за 120лв.-моя цена 80лв. Като нови са!!! Усилвател Steam Beat 4x180 или 2х360в РМС. Единия канал има лек проблем - криви останалите работят идеално! Цена 120лвДекоративни капаци за багажника на пунто мк1 тапицирани с мек плат ,скриват изцяло багажника и каквото има в него .Цена 80лв.Лети джанти 16" 7,5ж предни ЕТ25 и 9ж задни ЕТ 15 с полирани бордове и капачки тип конус също полирани,4х100 са но на мен ми стават с оригиналните болтовеЦена на джантите 500лв ! Гуми 2 броя 195/40/16 с много голям грайфер ,незнам ДОТ-а колко им е но не са изгоряли нито напукани. Цена 100лвГуми 2 броя 195/45/16 като нови без забележки Цена 120лв.Произвеждам също така и панти за ламбо врати от 12мм стомана + амортисори за 350лв комплекта но не монтирам !!! Пускам обявата от сега така че ако на някой му трябва нещо и колата му да изглежда като моята да сабира парички от сега !Ако има нещо на лично !!!
    Прикачени файлове

    #2
    alekspich написа:
    да и мен ме интересуват ламбо доор-а. дай повече инфо и снимки как е монтиран на колата
    Снимки и инфо за монтажа давам единствено на хора които монтират мои панти . имам всичко снимано при монтажа на пунто. Останалото за пантите го казах ,направени са от 12мм стомана и ги давам с амортисори 2 броя по 1200Н

    Коментар


      #3
      Забравих да добавя. като сваля всичко това написано по горе ,пунтото се продава за 2700лв като на него ще има оригинални брони,нормални джанти, спортно окачване, кристални фарове с ксенон, праговете и те си остават,както и задните раздувки на калниците. Интериора е с кожен салон ,ел стакла, отливки за говорители по корите и оптливка на таблото. !

      Коментар


        #4
        bobybravo1 написа:
        добре бе тея панти нямали да станат и за Браво
        Водят се универсални при правилен монтаж стават на всичко , до сега са слагали на голф 2, на опел тигра и на 4 пунтота от тези панти . Но са си ги слагали хората на които съм ги правил аз не отговарям за монтажа а само за изработката на механизмите тъй като монтажа си е доста финна работа но стават за всякакви коли.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          До 10 дни ще пусна в продажба и комплект кристални фарове за 180лв без и за 200лв с ксенона на тях , както и ветробраните от фибростъкло на цена 25лв и спортно гърне на цена 90лв с заглушител на ФК

          Коментар


            #6
            stefcho_sm написа:
            много от нещата са продадени така че питайте )
            Джантите налични ли са и малко повече инф. за тях, ако може ?
            Благодаря предварително!

            Почистена обява!
            Модераторски екип на fiatforum.bg
            Fiat Punto Mk2

            Коментар

            Working...
            X