Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SUBARU E12 WAGON SUPER DELUX

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    SUBARU E12 WAGON SUPER DELUX

    Знам че тука не е мястото, но все пак на някой може да му трябва и ван. Та на кратко продавам SUBARU E12WAGON SUPER DELUX двигател 1.2 карбуратор, 7местен 4х4. За екстри че няма няма, но до сега не съм и виждал на този модел екстри. Има реотан на задното стъкло и чистачка на задното стъкло има щорички на горните стъкла има и подлакътник на средната седалка, люк които е голям колкото половината таван (не знам как се казва това което е на предната броня едно такова като на джиповете маи ролбар се води). Мога да го похваля със много запазен салон- НЯМА скъсани седалки. Правен му е почти основен ремонт преди 20 25 километра и няма кой да го кара даже не е и разработено още. За дефектите ги има и те са:Надрано стъкло(не пукнато) сменяна предна врата до половината е боядисана трябва да се боядиса и гредичката след като го изкърпи маистора забелязах че и люка отзад е леко изгнил но НЕ ТЕЧЕ няма и изгледи да тече. Не е изгнило. Цвят:До половината е бяло(до стъклата)а на горе е сив металик. Общо взето трябва да се вкарат още 200лева в него. Слагам цена 2800 НО тази цена се коментира във ваша полза. Та за цената от 2800 може да ви стане перфектно. В мобилето го има единствено за 2800 е там има снимки също така пращам снимки на маил. Също така приемам бартери за DEDRA,TIPO,TEMPRA. За повече инфо 0899000952 Илиан.

    #2
    ЦЕНА ?:Дот къде си как се казваш ?

    Коментар

    Working...
    X