Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT vs JTD+чип

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo HGT vs JTD+чип

    Кажете според вас кой е по-изгодния вариант.Двигател 2.0 20V с 147 конски сили и висок разход на горивоилиДвигател 1.9 JTD с 135 конски сили и нисък разход на гориво.Струва ли си да се дадат 7000 лв. за хубаво HGT или за JTD(чипа за подобряване параметрите и вдигане на мощността струва 900лв.+монтаж)Надявам се темата да е интересна за коментар и да видим дали в крайна сметка може да съществува такова животно - бега много, гори малко
    Bravo(TM) HGT

    #2
    Re: Bravo HGT vs JTD+чип

    VeSSkO написа:
    Кажете според вас кой е по-изгодния вариант.Двигател 2.0 20V с 147 конски сили и висок разход на горивоилиДвигател 1.9 JTD с 135 конски сили и нисък разход на гориво.Струва ли си да се дадат 7000 лв. за хубаво HGT или за JTD(чипа за подобряване параметрите и вдигане на мощността струва 900лв.+монтаж)Надявам се темата да е интересна за коментар и да видим дали в крайна сметка може да съществува такова животно - бега много, гори малко
    Чипираното JTD трябва да върви наистина много
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Re: Bravo HGT vs JTD+чип

      VeSSkO написа:
      Кажете според вас кой е по-изгодния вариант.
      Няма изгоден вариант. Отговорът е този, който ти дава сърцето!!! :D
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        Ако питаш мен-избери HGTто.Някои части и ремонти са по скъпи от тези на по слабите версии,разхода на бензин също не е малък-около 12л/100км,но няма дизел който да ти достави толкова удоволствие с динамика и звук на петцилиндров БЕНЗИНОВ мотор.

        Коментар


          #5
          kaci написа:
          Ако питаш мен-избери HGTто.Някои части и ремонти са по скъпи от тези на по слабите версии,разхода на бензин също не е малък-около 12л/100км,но няма дизел който да ти достави толкова удоволствие с динамика и звук на петцилиндров БЕНЗИНОВ мотор.
          :D Напълно съм съгласен!!!
          Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
          Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
          BlueStorm transforms . . .
          . . . !!!

          Коментар


            #6
            И аз съм за HGT-то, но от друга страна разхода е наполовина - 6/100 иска JTD-то, а 135 коня не са малко за тоя разход.
            Bravo(TM) HGT

            Коментар


              #7
              JTD !!! дизела вече не е онова което беше
              Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
              Lancia Dedra 1.6 91г.

              Коментар


                #8
                valataat написа:
                JTD !!! дизела вече не е онова което беше
                По принцип си прав, но в случая става дума за малка спортна кола или по-скоро кола със спортно излъчване и НАФТА някакси не ми звучи. Но ако ставаше дума за БМВ 7ма серия или Ауди А8 например, или пък Мерцедес, там вече е друго - тия вече правят баси печките - на магистралата не можеш да разбереш дизел ли е сипал или керосин...
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  chris написа:
                  valataat написа:
                  JTD !!! дизела вече не е онова което беше
                  По принцип си прав, но в случая става дума за малка спортна кола или по-скоро кола със спортно излъчване и НАФТА някакси не ми звучи. Но ако ставаше дума за БМВ 7ма серия или Ауди А8 например, или пък Мерцедес, там вече е друго - тия вече правят баси печките - на магистралата не можеш да разбереш дизел ли е сипал или керосин...
                  1.9 JTD карал ли си :D Без чип върви повече от мойта,а си представям с чип какво ше прави тоя дизел А за 156 2.4JTD с чип 170hp не говориме
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    дизела определено нисък разход яко вървене аз с моито си набирам в лявото и гледам зад мен някъкво пежо партнер се засилило давам му път и какво пише ХДИ верно с малко кончета отгоре над мен е ама...пак просто дизела рулира тва е льо ман 24 часа спечелен от дизел тва е факта
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #11
                      Abarth. написа:
                      chris написа:
                      valataat написа:
                      JTD !!! дизела вече не е онова което беше
                      По принцип си прав, но в случая става дума за малка спортна кола или по-скоро кола със спортно излъчване и НАФТА някакси не ми звучи. Но ако ставаше дума за БМВ 7ма серия или Ауди А8 например, или пък Мерцедес, там вече е друго - тия вече правят баси печките - на магистралата не можеш да разбереш дизел ли е сипал или керосин...
                      1.9 JTD карал ли си :D Без чип върви повече от мойта,а си представям с чип какво ше прави тоя дизел А за 156 2.4JTD с чип 170hp не говориме
                      Няма да влизам в безсмидлени спорове кое е по-добре - бензин или дизел.Абсолютно си прав за Алфата например, ама я си го представи същото нещо нещо на бензин!! Кеф...
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        и на баира бензина умира :D

                        Коментар


                          #13
                          Колега Вие археолог по призвание ли сте или по професия та изровихте тая тема дето вече е на възрастта на първокласник?
                          Фиат Крома 1.9 16v+
                          Фиат Браво 1.6 16v
                          Фиат Мареа 1.6 16v

                          Коментар


                            #14
                            Най обичам да си правя гавра с 3 литрови дизели, щото си мислят, че са на льо ман, ама истината е друга...

                            Коментар


                              #15
                              Най обичам да си правя гавра 3 литрови дизели, щото си мислят, че са на льо ман, ама истината е друга...

                              Коментар

                              Working...
                              X