Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Maserati Quattroporte

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Maserati Quattroporte

    Здравейте смятам да си взимам автомобил хвърлил съм око на мазерати куатропорте и новата с класа на мерцедес имах възможността да карам куатропортето към 20-тина кулометра преди около месец просто невероятен автомобил влюбих се в него още като се сетя за звука които издаваше настръхвам просто това ми е нещо като мечтата за кола и много бих искал да взема такъв но незнам дали може да се поддържа във варна такъв автомобил нямам и много работа към софия много рядко и ще е трудно да се поддържа ако стане нещо а и ако взема ще е втора ръка куатропортето сигурно ще е на едно 30 000 - 40 000 километра предполагам може и по малко зависи на какво ще се попадне та въпроса ми е някои знае ли дали във варна някъде има сервиз където да мога да ходя ако стане нещо и къде е той ако има такъв? мерси предварително

    #2
    Не се чувствам много компетентен по темата но ще пиша.http://www.standartnews.com/archive/...4/07/economic/ - това намерих за мазерати в България.Това на практика означава че Мазерати ще се поддържа от мрежата за поддръжка на Фиат.Колегите от Варна ще кажат къде е оторизирания сервиз на Фиат там.Определено между Мерцедес и Мазерати избирам Мазерати. Мерцедеса е лимузина за сериозни дебели чичковци.Ако искаш кола, която да те отличава и да караш с удоволствие, това не е Мерцедес.Отличителната черта на италианския автомобил е темперамента, това, което седнеш ли зад волана се усеща веднага.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Re: maserati quattraporte

      petroff написа:
      Здравейте смятам да си взимам автомобил хвърлил съм око на мазерати куатропорте и новата с класа на мерцедес имах възможността да карам куатропортето към 20-тина кулометра преди около месец просто невероятен автомобил влюбих се в него още като се сетя за звука които издаваше настръхвам просто това ми е нещо като мечтата за кола и много бих искал да взема такъв но незнам дали може да се поддържа във варна такъв автомобил нямам и много работа към софия много рядко и ще е трудно да се поддържа ако стане нещо а и ако взема ще е втора ръка куатропортето сигурно ще е на едно 30 000 - 40 000 километра предполагам може и по малко зависи на какво ще се попадне та въпроса ми е някои знае ли дали във варна някъде има сервиз където да мога да ходя ако стане нещо и къде е той ако има такъв? мерси предварително
      30 000 - 40 000 х. км. за такава кола е все едно дете на 1-2 месеца!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        мерси за информацията днес или утре ще намина да проверя дали ще може да се поддържа баш за дебели не е но в класа на лимузините според мен е най-добрата за в момента новата седмица лично на мен не ми харесва има много грозен вид пък и преди фейслифта не ми харесва особено в момента съм с ауди а8 4.0 тди ама вече ми умразна колата и ми се иска нещо друго да взема а и като гледам има тенденция колата да падне доста така че докато е време наи добре да се продаде определено куатропортето е просто уникален един приятел от софия беше дошъл преди около месец и просто като видях колата просто незнаех какво да кажа за първи път видях масерати а пък и куатропорте малко го покарах просто нямам думи още немога да си го избия от главата сигурно няма ден дето да не съм мислил за куатропортето самото име на марката дизайна на автомобила звука които издава двигателя интериора просто те остават замислен досега само при м5 съм чул такова озвочаване на двигателя но е далечко от на куатропортето просто има някакъв характер в звука много спецефичен определено е доста темпераментнаоще нямам деца но се досещам какво искаш да кажеш и точно за това се опасявам ако стане нещо дали ще може да се оправи тука във варна

        Коментар


          #5
          Re: maserati quattraporte

          kiro_of_the_day написа:
          petroff написа:
          Здравейте смятам да си взимам автомобил хвърлил съм око на мазерати куатропорте и новата с класа на мерцедес имах възможността да карам куатропортето към 20-тина кулометра преди около месец просто невероятен автомобил влюбих се в него още като се сетя за звука които издаваше настръхвам просто това ми е нещо като мечтата за кола и много бих искал да взема такъв но незнам дали може да се поддържа във варна такъв автомобил нямам и много работа към софия много рядко и ще е трудно да се поддържа ако стане нещо а и ако взема ще е втора ръка куатропортето сигурно ще е на едно 30 000 - 40 000 километра предполагам може и по малко зависи на какво ще се попадне та въпроса ми е някои знае ли дали във варна някъде има сервиз където да мога да ходя ако стане нещо и къде е той ако има такъв? мерси предварително
          30 000 - 40 000 х. км. за такава кола е все едно дете на 1-2 месеца!
          Колега petroff радвам се че си запалянко. Само една критика-точки и главни букви използвай, че всичко става едно голямо изречение.Искам също така ако вземеш Мазерати да постнеш малко снимки за тия като мен, които нямат възможност да си купят Мазерати. В нашия квартал има Мазерати, едно зелено, но е старо. Няма нищо общо с това, за което говориш.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Ще пробвам малко бавно пиша и гледам по бързо заради това. днеска ходих да питам викат ми по принцип не но може да се доставят и оправят някои малки неща но това щяло да ускапи допълнително услугата викам добре горе долу за какви работи ще могат да се сменят ако стане нещо викат зависело от много работи. Питах още за слаби страни викат незнаят още за колко бързо ще е доставката няколко дена пак зависело. Имах чувството че за първи път идват да ги питат за такова нещо и едва ли досега са оправяли някакво мазерати освен ако не е някое старо. Кофти град след години идват нещата след като излезнат в софия. Не съм решил още какво да правя и да взимам а пък и сега трябва да продам колата днеска маи беше откриването на изложението във варна ще отида утре да видя какво предлагат и дали ще ми хареса нещо но за сега съм много разколебан за мазератито таман си викам това ще е колата и още повече като поразгледах малко из интернет и след като отидох да питам и ми убиха в доста голяма част желанието нито отношението беше на ниво нито и каквото ги питам все зависело и все незнаят.

            Коментар

            Working...
            X