Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам части за Фиат Типо и Ланчия Дедра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам части за Фиат Типо и Ланчия Дедра

    Продавам останали ми части от Типо (черно на цвят 90 г. ?) - преден капак- 30лв ,врати -свалени са им корите( предните са ел. -35 лв за брой, а задната(дясна) ръчна-25 лв ), задни носачи(комплект със спирачните апарати и дисковете)-по 20 лв комплекта , фарове ляв и десен комплект с мигачите-20 лв компл.( били са с машинки , но ...),задна броня-20лв. ,задни стопове-25лв. бройката , жапка-10 лв, глава за Фиат /Ланчия от 2.0 8в. мотора(напълно оборудвана с всичко)-100 лв., 2 бр. помпи за хидравликата-25лв за брой,конзола за парно (с моторчето,радиатора,жилата)-30лв, лостчета за чистачките и фаровете-15 лв за бр. ,2бр механизъм за чистачките(компл. с мотор)-25лв. за брой, ЗА Ланчия Дедра(светло сива,комби 94 г.)- 4 бр. врати( предните са ел. -40 лв за брой, а задните ръчни-30 лв за брой) преден капак-50 лв, заден (с машинката за чистачките, но е без стоповете за мъгла)-30 лв. , волан с еърбег с конзолата за закрепване и пръта(телескопичен)+щангата от страни-40 лв. ,задна броня с отвор за теглич(липсва декоративния капак)-25 лв. ,декоративната лайсна под фаровете - 10 лв. ,рейка за хидравликата- 50 лв, ДВИГАТЕЛ 1.6 90 к.с. пълен инжекцион(напълно окомплектован+ЕКУ+инсталация(рабатещ)има го на ПУНТО 90 кабрио) - 200лв. , калници-25лв. за бройПП. Цените са символични , но за по големите части може известен коментар (но само на място) Поради липса на офис пакет мога да пращам снимки само на скайп (моят е ivan_markov76)тел. ми е 0898 739618-Иван ( гр.Сопот , обл.Пловдив) Най-вероятно съм пропуснал някой от нешата,затова питайте.

    #2
    Re: Продавам части за Фиат Типо и Ланчия Дедра

    добавям радиатор за парно - 15лв, и радиатори за климатик :челен -20лв(няма му планката която фиксира тръбите) ; вътрешен за купето- 20лв , рейка с инжектори от 2.0 8в. -10лв. ,дигитално табло за Типо-20лв. ,табло за дедра (с ампермера и скалата за градусите на маслото)-2олв.ПП. Повтарям цените се коментират (в рамките на разумното)

    Коментар


      #3
      Re: Продавам части за Фиат Типо и Ланчия Дедра

      Добавям две огледала за ДЕДРА( с жила-5лв. за бр.). Питайте може да съм пропуснал да спомена нещо. ако проявявате интерес пишете от къде сте (евентуално да се достави съответната част без разходи за доставка )

      Коментар


        #4
        Здравей ,колега ,може ли да снимаш задните носачи ,да видя в какво състояние са?И да те питам дали имаш заден ляв колан-от страната на шофьора?И цена за него ,ако имаш...Лека вечер.
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          колега, не знам дали успях да ти пратя лс. , та може и да се повтарям.Имам 2 комплекта (единия е още на моста в гаража. свалени са му дисковете и супортите, но са налични),целите комплекти ли ти трябват или само носачите?(да знам какво да снимам)За колана 5 (имам от типо и от дедра) За всички останали добаеям и две огледала за Типо( с жила-5лв за бр.)

          Коментар


            #6
            markovdance написа:
            колега, не знам дали успях да ти пратя лс. , та може и да се повтарям.Имам 2 комплекта (единия е още на моста в гаража. свалени са му дисковете и супортите, но са налични),целите комплекти ли ти трябват или само носачите?(да знам какво да снимам)За колана 5 (имам от типо и от дедра)
            Прати ми да...Аз ти пратих адрес...А колана е от 4 врато Типо ,нали?
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              да

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  никой ли не се нуждае от нещо ...

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      колеги може да съм пропуснал нещо което да ви интересува , затова питайте

                      Коментар


                        #12
                        20% Великденска промоция

                        Коментар


                          #13
                          от двигателя останаха блока,коляновия вал,маслената помпа,помпата за хидравликата,алтернатора .

                          Коментар


                            #14
                            А за Дедрата предна броня има ли?
                            FIAT STILO MULTIWAGON 1.9 MULTIJET 16V; FIAT BRAVO2 1.9MJET 07г.-EX; FIAT TEMPRA SW 2.0i 4x4 93г.;ALFA 155 1.8 8V 95г.;LANCIA DEDRA 1.8 8V 95г.;Peugeot 205GTI-RIP

                            Коментар


                              #15
                              Съжалявам колега , продадена е . ЗА ВСИЧКИ: шенкели с главини и полуоски за 1.6 (свалено е лагерчето на едната-откъм скоростната кутия) -20лв за комплект. Носачи (ляв и десен - мисля ,че бяха с 17 мм шарнир)- 10 лв . за брой

                              Коментар

                              Working...
                              X