Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да пишем във форума ? или да четем само?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да пишем във форума ? или да четем само?

    Снощи си коментирахме по една тема с няколко колеги и днес сутринта изненадващо за мен половината постове ги няма.След като обмислих и много се чудих какво съм сбъркал стигнах до следните изводи:1.Във форума от модераторите се толерират членовете на клуба.2.Модератора без да вникне в темата прави неоснователни забележки.Ако на това му казвате форум ?Прочел съм правилата и смятам че имам право на мнение,нека бъдем обективни.

    #2
    Коментирането "по темата" трябва да е само по зададената от автора тема, насока и т.н. (съгласно правилата)! Ако имате да обсъждате нещо в страни от нея - имате възможност да пуснете нова тема или на лични съобщения - но без да злоупотребявате с тях (противоречие с правилата)! Тъй като предполагам, че визираш тази тема: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8718пояснявам последно: разискванията отидоха в посока кой, колко пари има, каква кола или коли е карал, както и някакво безсмислено сравняване на марки и модели! А автора на темата и е сложил заглавие човека и си е задал съвсем конкретни въпроси! Нямам нищо против да пуснеш тема за сравнение между Пежо и ФИАТ и да се обсъжда - и аз ще се включа с удоволствие! Някой изобщо прочел ли е правилата в този форум след като се е регистрирал?Колега chuni искаш ли да станеш модератор на мое място, че на мен почва много яко да ми писвада се занимавам с глупости и да си губя времето?Поздрави kiro_of_the_day
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора, модератор не искам да ставам , а също не искам да се създават конфликти никак не приятно.

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        Колега chuni искаш ли да станеш модератор на мое място, че на мен почва много яко да ми писвада се занимавам с глупости и да си губя времето?
        Като помислих една седмица защо пък да не приема това предложение.

        Коментар

        Working...
        X