Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам чисто нова автоаларма

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам чисто нова автоаларма

    Продавам ето тази аларма.Взех я за колата като я купувах преди 4 месеца,но така и не я сложих.Няма някаква особена причина за продажбата й...просто жиците не са ми силна страна+постоянното й гледане и бърсане от праха и ми мина мерака да я монтирам Командва централно заключване,дистанционното е със сгъваем ключ(на снимките се вижда колко са компактни-специално търсех такива,а не като повечето топузи),автоматично заключване на вратите при потегляне,прекъсване на запалването,сигнализация зазабравена отворена врата,паник функция и разни други лудории.В комплекта си е всичко-кабели,сирена,управляващ модул,шок сензор,дистанционни 2 броя с батерии и заготовки за ключ,разни двойнозалепващи,рапидки,свински опашки и упътване на български...Ето снимки:http://whiteshark.snimka.bg/automobi...66940.26799633Цената й предвид състоянието е 40лв...на мен ми струваше 45лв. в магазина.За връзка ЛС.
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    #2
    За да не губите време да ми пишете ЛС с въпроси от рода "колко мога да сваля" и "дали я давам за 20лв" казвам,че под 35лв. няма да сваля при каквито и да е обстоятелства.Алармата е чисто нова.Плащал съм я 45лв и повече от 10лв. отстъпка не съм склонен да направя.Който може да си я намери по-евтино е свободен да го направи.Нека минат дъждовните дни и ще се хвана да си я монтирам и я свалям от продажба.Подаръци не съм склонен да правя
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      #3
      За триене
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар

      Working...
      X