Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде в Пловдив

    Къде в Пловдив е най -добре да се сложи газова уредба и ако знае някой къква е цената да пише Става дума за Браво1.4 12V

    #2
    Пробваи зад магазин бриколаж по булеварда дето върви покрай Марица, май зад самия магазин се пада сервиза(питай някой там няма как да ти го обясня) на Ловато са изглеждат ми надежни и ги чаткат маи, иначе знам много други но не бих ти препоръчал.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Бих ти препоръчал тартарини сервиз аз там правих моята газова която е о.м.в.л преди това ходих на 2-3 места ,но явно им беше сложно.Повечето газаджии са свикнали да врътнат 2 болтчета и да кажат ок е дай 20лв Ако още не си сложил газ и имаш интерес мога дати пратя тел. им че сега го нямам
      HONDA I-VTEC

      Коментар


        #4
        аз на 3 коли /типо,124 - ка, уно/ газови съм слагал на пазарджишко шосе, срещу новата сграда на ПУ има един сервиз на ситраен и в дясно от него са газаджиите - доволен съм. работят със записване - имат много работа. на едното уно и на типото изпарителите са РЕГ - О.М.В.Л. - италиански. на мерцедеса е ловато. фиатите са с изпарители втора употреба - напълно рециклирани и другото е чисто ново /излезна доста по евтино/.избор голям, сервизи "валяло" дано да имаш късмет.
        UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

        Коментар


          #5
          А да ми препоръчате къде са най-опитни при слагане на газови инжекциони и евентуално цена.

          Коментар


            #6
            Къде в Пловдив

            Не съм сложил чакам митница за инвалид дайте малко цени

            Коментар


              #7
              everton написа:
              аз на 3 коли /типо,124 - ка, уно/ газови съм слагал на пазарджишко шосе, срещу новата сграда на ПУ има един сервиз на ситраен и в дясно от него са газаджиите - доволен съм. работят със записване - имат много работа. на едното уно и на типото изпарителите са РЕГ - О.М.В.Л. - италиански. на мерцедеса е ловато. фиатите са с изпарители втора употреба - напълно рециклирани и другото е чисто ново /излезна доста по евтино/.избор голям, сервизи "валяло" дано да имаш късмет.
              И от мен един глас за същите - пипат здраво! Особено Краси!
              Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

              Коментар


                #8
                Forsaken написа:
                everton написа:
                аз на 3 коли /типо,124 - ка, уно/ газови съм слагал на пазарджишко шосе, срещу новата сграда на ПУ има един сервиз на ситраен и в дясно от него са газаджиите - доволен съм. работят със записване - имат много работа. на едното уно и на типото изпарителите са РЕГ - О.М.В.Л. - италиански. на мерцедеса е ловато. фиатите са с изпарители втора употреба - напълно рециклирани и другото е чисто ново /излезна доста по евтино/.избор голям, сервизи "валяло" дано да имаш късмет.
                И от мен един глас за същите - пипат здраво! Особено Краси!
                и аз там съм слагал още един глас за тях, никакви оплаквания и аз като колегата рециклиран изпарител, БРС 110 хил км вече съм направил без проблеми
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар

                Working...
                X