Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

OMV - Бургас след х-л Мираж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    OMV - Бургас след х-л Мираж

    Та какво станаЩе зареждам аз газОбаче служителя не е нагласил щуцера добреИ към 800 грама отидоха във въздухаКазвам му: - Нулирай колонката, щото това няма да го платяА оня се чуди какво да правиИ не я нулира и ми заредиВлизам аз на касата и търся управителяОбяснавям какво е станалоА той с всичката си наглост : И какъв е проблемаНо накрая рещи да ми върне 1 левmade in BG
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    и на мен това ми се случва на ОМВ-то към панчарево(софия),и викат ти "за 68 стотинки ли си",а иначе като си сипвам сам и примерно сипа за 3-4 стотинки повече и ми викат "а стотинките"

    Коментар


      #3
      аматьориняма никакво отношение към клиентащом не сме за стотинките да си нулират колонката и те де си ги плащат :D
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        В отношението си към клиентите ОМВ са отврат, ама са им хубави горивата, м*мка им...За Шел пък съм се наслушал на прекалено много фолклор за горивата, та да зареждам там редовно. Иначе като отношение към клиентите са на друго ниво спрямо ОМВ...
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          веско, и аз си мислех, че са им хубави горивата и само от там зареждах, ама с моя пунтак 1.1 повече от 130 не мога да вдигна и аванса чука ли чука...втори път зареждам на лукойл, само че петролски / дето има и двете табели и е малко по-скъп бензина / и колата хвърчи, преди малко се оцъклих щот показваше 140 - тва не съм го правил друг път!!!!та в ОMV - вече тцццццццц p.s. гледайте само да не се набутате в некой истински лукойл, дето цената е с 4-5 стотинки по- тънка, щото разбрах че опреснявали държавния резерв и да сколасат бензина го хакат с добавки и други гадости.... то крушката си има опашка....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            donnna написа:
            веско, и аз си мислех, че са им хубави горивата и само от там зареждах, ама с моя пунтак 1.1 повече от 130 не мога да вдигна и аванса чука ли чука...втори път зареждам на лукойл, само че петролски / дето има и двете табели и е малко по-скъп бензина / и колата хвърчи, преди малко се оцъклих щот показваше 140 - тва не съм го правил друг път!!!!та в ОMV - вече тцццццццц p.s. гледайте само да не се набутате в некой истински лукойл, дето цената е с 4-5 стотинки по- тънка, щото разбрах че опреснявали държавния резерв и да сколасат бензина го хакат с добавки и други гадости.... то крушката си има опашка....
            Аз пък точно обратното знам - Петрол изпродава резерва, а Лукойл само са читави. Абе те тия фирми май са бая близки ?Кое е вярното ?
            Fiat Bravo GT -> дзверчето

            Коментар


              #7
              OMV ги отписах откак минах на Лукоил и разхода на бензин (докато карах с него) ми спадна с 1/100, което си беше бая.Същото забелязах и на Шел (но по отношение на газта) - с Шелска газ ми дава 9.5/100 с лукоилска - 8.5-8.6 ... иди ги разбери
              Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
              Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

              Коментар


                #8
                donnna, пуших един път като дизел с бенз от лукоила на изхода за Созопол, та затова ги отписах. Може би трябва пак да им дам шанс...Иначе на ОМВ си сипвам газ и съм доволен.
                Sko написа:
                иди ги разбери
                Ех, да можехме....
                Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                Коментар


                  #9
                  А на мен вече трети човек ми дава препоръки да зареждам от лукойл. Единственото което смятам да проверя е : скатаната бензиностанция на колодрума - чувам, че са мнооооого коректни - разбирало се по разхода веднага
                  брава 1.4 12в 1997 моно инжекция, но радиото е стерео
                  http://www.picvalley.net/v.php?p=u/22/21929_450.JPG

                  Коментар


                    #10
                    Аз наливах евродизел на само на ОМВ до миналия месец, когато рещих да опитам В-Пауър на Шел. Оттогава съм на него, не съм правил сериозни изчисления, но мисля, че харчи по- малко ...

                    Коментар


                      #11
                      вескоооооо, не случайно съм написал да се гледа кой е лукойла!!!аз зареждам в несебър на колелото за слънчев бряг....на изхода за созопол си е чист лукойл, както и на изхода за софия до метро и на изхода за варна и в града на 1 светофар по пътя за созопол.... за бургас иде реч....говоря ти за бензиностанции експлоатирани съвместно между лукойл и петрол / франчайз ли е кво е, не знам /. такива са тази дето ти казвам в несебър, като идваш към морето на входа на карнобат в дясно, в дясно на изхода от айтос. те са построени на мястото на стари петролски бензиностанции и разликата в цената с истинския лукойл примерно днес е - 1.75 за литър 95 Н и 1.89 за литър 95 Н в петролските....на табелите с цените има емблема на лукойл и отдолу на петрол
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #12
                        нещо За ЛУК на изхода на Бургас за Сарафовозаредих 15 литра, а имах още газ за 50 кми газта свърши след 150 кмтам повече също няма да зареждам
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          много правилно си се ориентирал там лъжат в литрите та се късат!!!! и на газта и на бензина!!!! моя кум там вече не зарежда, след като му сипаха 5-6 литра газ повече от капацитета на бутилката виж в по-горния ми пост - споменал съм я като бензиностанцията на лукойл на изхода за варна
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #14
                            май ще си зареждам само от Шелдоволен съм от тяхняма значение на коя бензиностанция
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              sev написа:
                              май ще си зареждам само от Шелдоволен съм от тяхняма значение на коя бензиностанция
                              Аз също! Единствено подозирам бенз. Шел на изхода на София за магистрала Хемус! Като заредя отттам винаги ми скача разхода с 1-1.5 литра! Ама като се замисля - следва магистрала, така че - не знам дали съм прав да се съмнявам.
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X