Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ръководство за експлоатация на Фиат Пунто 2 на руски език

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ръководство за експлоатация на Фиат Пунто 2 на руски език

    Благодарение на Nino на адрес:http://storage.fiat-bg.org/Books/Pun.../index.htmна разположение е Ръководство за експлоатация на Фиат Пунто 2 на руски език (Руководство по эксплуатации).Обхваща всички модификации на модела.Форматът е jpeg (100 dpi). Поради дефекти в изходния файл липсват 7 стр.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Благодаря

    Много благодаря! На 3ти май си купих Фиат Пунто 1.2 44kw 2000г. и голямо търсене направих за да намеря сервизна книжка на език различен от немски(от който и понятие си нямам). Днес щастието ми се усмихна - още веднъж благодаря. Още повече че ми светеше една лампичка и голям зор видях мислелки се какво ли може да е това. Е, разбрах - проблем със светлините - габаритни и т.н.

    Коментар


      #3
      Re: Благодаря

      Didi написа:
      Много благодаря! На 3ти май си купих Фиат Пунто 1.2 44kw 2000г. и голямо търсене направих за да намеря сервизна книжка на език различен от немски(от който и понятие си нямам). Днес щастието ми се усмихна - още веднъж благодаря. Още повече че ми светеше една лампичка и голям зор видях мислелки се какво ли може да е това. Е, разбрах - проблем със светлините - габаритни и т.н.
      Честито за колата.Една малка уговорка...това не е сервизна книжка, а най - обикновен потребителски "мануал". В сервизните книжки пишат за други неща.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Евалата,писна ми с тоя жабарски език
        Punto HGT - total
        Punto 1.2 16v Sporting - total
        Punto 1.2 - alive
        Toyota celica t23

        Коментар


          #5
          Re: Благодаря

          Nino написа:
          Didi написа:
          Много благодаря! На 3ти май си купих Фиат Пунто 1.2 44kw 2000г. и голямо търсене направих за да намеря сервизна книжка на език различен от немски(от който и понятие си нямам). Днес щастието ми се усмихна - още веднъж благодаря. Още повече че ми светеше една лампичка и голям зор видях мислелки се какво ли може да е това. Е, разбрах - проблем със светлините - габаритни и т.н.
          Честито за колата.Една малка уговорка...това не е сервизна книжка, а най - обикновен потребителски "мануал". В сервизните книжки пишат за други неща.
          Благодаря за честитото! И се извинявам за "сервизна книжка" - трябваше да напиша ръководство за експлоатация, може би, ама след толкова ровене из форума и прочитане на всички мнения, защото не ми се искаше да задавам въпроси, които може би са задавани преди това, така ми се оплетоха понятията, че като почнах да пиша тези думички ми дойдоха на ум.

          Коментар


            #6
            а някой все още пази ли го защото файла не съществува т.е. да ми го прати по поща или нещо подобно може и ЛС мерси рпедварително
            I`m better then your ex, I`m better then your next.....

            Коментар


              #7
              krassko написа:
              а някой все още пази ли го защото файла не съществува т.е. да ми го прати по поща или нещо подобно може и ЛС мерси предварително
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=26749
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Много ви моля, ако някой може да ми даде ръководство за фиат пунто 2000 г. Много ще съм ви благодарна, всъщност ми свети една лампичка и не мога да разбера какво означава

                Коментар


                  #9
                  magica545 написа:
                  Много ви моля, ако някой може да ми даде ръководство за фиат пунто 2000 г. Много ще съм ви благодарна, всъщност ми свети една лампичка и не мога да разбера какво означава
                  Какво е изобразено на лампичката?Може и да я снимаш и да покажеш...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Ръководството си го има в Downloads. Само след последните размествания линкът не беше съвсем верен. Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 Оправих го. Цък! Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      самата индикация е една крушка. Първо ми казаха, че тва било лоша маса, после се оказа че не е, после казаха че е някоя лампа, която не работи, но те всички работят. И мерси много за ръководството. А доколкото разбирам там пише, че тази светлина означава неизправност на габарити, стопове и разни такива светлини, обаче те си работят и всичко е сменено

                      Коментар


                        #12
                        Re: Ръководство за експлоатация на Фиат Пунто 2 на руски ези

                        Pecho написа:
                        Благодарение на Nino на адрес:http://storage.fiat-bg.org/Books/Pun.../index.htmна разположение е Ръководство за експлоатация на Фиат Пунто 2 на руски език (Руководство по эксплуатации).Обхваща всички модификации на модела.Форматът е jpeg (100 dpi). Поради дефекти в изходния файл липсват 7 стр.
                        Дали ще се намери това ръководство и на английски език, защото съм доста скаран с руския... :/ Благодаря предварително!
                        Бързай бавно !

                        Коментар


                          #13
                          Колега, в папката има дори нещо още по-добро - сервизно ръководство.
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #14
                            magica545 написа:
                            самата индикация е една крушка. Първо ми казаха, че тва било лоша маса, после се оказа че не е, после казаха че е някоя лампа, която не работи, но те всички работят. И мерси много за ръководството. А доколкото разбирам там пише, че тази светлина означава неизправност на габарити, стопове и разни такива светлини, обаче те си работят и всичко е сменено
                            Колежке, сменяш 5W лампи на задните габарити с 10W, каквито са предвидени за тази цел и си готова. Има ги на почти всяка бензиностанция и ако решиш да прочетеш това след две годишно отсъствие от форума

                            Коментар


                              #15
                              Pecho написа:
                              Колега, в папката има дори нещо още по-добро - сервизно ръководство.
                              Ааа, Хайнес вече си имам, трябваше ми инфо за бордовия компютър. Като натискам бутона "Trip" и ми излиза разхода, километрите и т.н., но също така излиза и едно " A----" Което се чудя какво е и ме човърка от вътре да разбера... :/
                              Бързай бавно !

                              Коментар

                              Working...
                              X