Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СОФИАНСКИ...........ТИ СИ "ПИЧ"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СОФИАНСКИ...........ТИ СИ "ПИЧ"

    Тъкмо сложих летите джанти /10 дни/, в събота взех нови гуми и ето че сега ще ходя да ми заваряват джантата, после изправяне, боядисване..., поне гумите се оказаха качествени-няма балон.Вчера след срещата на ЕКУ-то тръгнах за младост, беше тъмно вече, карам си аз по цариградско и преди плиска в средната лента пред мен-дупка ама яка, нязнам как ама успях да я избегна и тъкмо си викам..... "малееее, спасих джантата, ебаси късмета" и ...... ТРЕЕЕЕС, скочих в друга, слизам и гледам пърчо за балон.....няма, обаче кога гледам ръба на джантата....... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 разцепен и яко сгънат навътре СОФИАНСКИ..........."ТИ СИ "ПИЧ"

    #2
    Нццц, егати ужаса. Сигурно страшно много те е яд......и искаш да споменеш цялата рода на Софиянски. Еми така е като сме тъп народ- все пак ние сме го избрали /та дори и 3ти мандат / . Добре че не е станало нещо по-лошо.......
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    Коментар


      #3
      В такава ситуация викаш КАТ, правят протокол и съдиш общината. Всички, които са го направили, са спечелили. Иначе и да го псуваш оня педера@, той си лапа, а ти си плащаш нови джанти. Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
      ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

      Коментар


        #4
        Ех, тъкмо всички им се възхищавахме
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          Мда, не е само софийския кмет гадно копеле! Само елате да видите какво е във Варна, дупките са страшно гадни и дълбоки, в момента целия град е разкопан заради смотаната газификация, ченгетата не ги е.е, че си чупиш колата и блъскат актове, навсякъде е едно и също!! Докога, ИДИОТИ МРЪСНИ!!!!! Какви цифри за данъци плащаме всяка година, за да си трошим колите!!! Какво да се случи, за да има промяна

          Коментар


            #6
            Е за какво говориме просто. Четвърти месец откакто имам моята, а преди това 12 години е карана в Италия и в нашите дупки така се разби че сега чака да и отделя 130лв. за да и сменя предните амортисьори защото изпуснаха тотално.Да му е....... м.......
            Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
            Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
            VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
            VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

            Коментар


              #7
              И аз веднъж да мина през една локва ама видиш ли под водата дупкаааа .И в най големия порой ,аз си сменявам гумата.Дами и господа ,който отговаряте за пътищата ,познайите какво говорих за вас ............. ................. ...... ........... ........ ...... .....,........... Аз мисля ,че това ще се оправи ,като направим един голям протеест национален ,както стана със сметището в суходол.По една телевизия даваха един работник ,от пътно стройтелство ,с прикрито лице.Той каза ,че те преработват стария асвалт и го слагат отново.А им се дават пари са чисто нов,и така след зимата олеле майико.Докато си траеме ,и само псуваме ще си чупиме колите години на ред.
              FIAT TIPO 1,6

              Коментар

              Working...
              X