Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Останали части от Типо 1,4 моноинжекция

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Останали части от Типо 1,4 моноинжекция

    Здравейте колеги ,Това е актуализиран списък на останалите ми части от Фиат Типо 1,4 моно 1989 г. - задна броня в много добро състояние - 30 лв - стоп ляв - 20 лева -моноинжекция комплект - 40 лв -странично ляво огледало /механично /- 10 лв -жабка - 10 лв -оригинални греди /багажник / за таван комплект 2 бр. - 30 лв -репатрираща гума с джантата - 20 лева -оригинален крик -15 лева -лостчетата за мигачите/чистачките - 10 лева броя -съда за течността за чистачките . Здрав е но я няма капачката - 5 лева -капачка за резервоара - 5 лева -клаксон - 10 лева -задно гърне малко използвано -20 лева -компютър- 35 лева -гумения маншон за скоростния лост - 5 лева -плафона за осветлението - 5 лева -делко - 20 лева -комутатор - 20 лева -ръкохватката + жилото за отваряне на предния капак - 10 лева -комплект запалителни кабели +кабела към акумулатора - 10 лева -осветлението на задния номер - 10 лева -амортисьорите за петата врата - 10 лв броя - двата за 15 лева -големите вътрешни дръжки за вратите /без предна дясна /- 5 лева броя -заключването на петата врата комплект - 10 лева -сенници - 5 лева броя -температурен датчик - 10 лева -предните тонколонки по 5 лв броя -вътрешното огледало - 5 лева - бубина - 10 лева - секретни болтове за джантите - комплект - 15 лева . - страничните пластмасови джобове на предните врати - 5 лева броя - пасажерска седалка - 20 лв - тасове за 14 цолови джанти комплект - 2 лв. броя При покупка на повече от един брой -допълнителна корекция на цената !На всички неща имам снимки и при интерес мога да изпратя . От Варна съм,но ако решите че си заслужава куриера мога да ги изпратя където кажете . Ако нещо Ви интересува пишете л.с. или звъннете на тел. 0888 283219 Живи ,здрави и винаги на път !
    Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
    160A1.046

    #2
    Задното гърне е продадено .
    Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
    160A1.046

    Коментар


      #3
      Тасовете са продадени .
      Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
      160A1.046

      Коментар


        #4
        Вътрешното огледало е продадено
        Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
        160A1.046

        Коментар


          #5
          Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
          160A1.046

          Коментар


            #6
            Страничното огледало е продадено
            Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
            160A1.046

            Коментар


              #7
              Амортисьорите на петата врата са продадени .
              Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
              160A1.046

              Коментар


                #8
                Интересува ме гумения маншон за скоростния лост - това гофрираната гума заедно с топката отгоре ли е или не, защото знам че има и друг маншон за скоростния лост, който е съвсем различно нещо. Ако това, което продаваш е именно топката с гуменото покривало за лоста ме интересува той в какво състояние е, здрава ли е гумата и захващащия механизъм на топката за лоста защото именно това не ми е наред на моя и топката ми изкача от лоста. Ако имаш някаква снимка също ще е добре. Телефона ми е 0898736369
                Bioconcept

                Коментар


                  #9
                  колега, жилото за километража с накрайниците имаш ли го?

                  Коментар


                    #10
                    kocko_tipo написа:
                    колега, жилото за километража с накрайниците имаш ли го?
                    Нямам го колега .Съжалявам .
                    Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
                    160A1.046

                    Коментар


                      #11
                      Ivansis написа:
                      Интересува ме гумения маншон за скоростния лост - това гофрираната гума заедно с топката отгоре ли е или не, защото знам че има и друг маншон за скоростния лост, който е съвсем различно нещо. Ако това, което продаваш е именно топката с гуменото покривало за лоста ме интересува той в какво състояние е, здрава ли е гумата и захващащия механизъм на топката за лоста защото именно това не ми е наред на моя и топката ми изкача от лоста. Ако имаш някаква снимка също ще е добре. Телефона ми е 0898736369
                      Здравей колега ,Точно гумата с топката е .Ще опитам да ти пратя снимка на л.с.Ако не стане дай мейл .
                      Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
                      160A1.046

                      Коментар


                        #12
                        Стопът е продаден .
                        Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
                        160A1.046

                        Коментар


                          #13
                          Гумения маншон за скоростния лост е продаден .
                          Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
                          160A1.046

                          Коментар


                            #14
                            Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
                            160A1.046

                            Коментар


                              #15
                              Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
                              160A1.046

                              Коментар

                              Working...
                              X