Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо 2.0 16V - Sedicivalvole

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо 2.0 16V - Sedicivalvole

    Колеги и аз реших да си пусна Типо-то за продан след като вече 150к.с. са ми малко и съм решил да го сменя с нещо италианско ,но с по-голяма мощ Та колата е средата на 91г. 156000км,АГУ,ЦЗА,Ел.пакет,халогени,шибедах,аларма, СД,ABS,рекаро салон,волан Момо(чупещ),лети джанти,гърне оригинално Supersprint точно за типо.Колата е със сменени консумативи-всички масла,ремъци и филтри,накладки.Главата е малко понагласена по библията на Гай Крофт (вярвам ,че знаете за кого става въпрос).Не на последно място цената - 4200лв.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    #2
    Re: Типо 2.0 16V - Sedicivalvole

    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      Re: Типо 2.0 16V - Sedicivalvole

      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        Така,малко важно инфо : -сменено двигателно масло - "Mobil 1 Motorsport Formula 15w50"-сменено трансмисионно масло - "Mobilube 1 SHC 75w90"-сменена спирачна течност - "Mobil Brake Fluid DOT4"-сменена хидравлична течност -"Mobil ATF 220"-сменен антифриз - "Mobil Antifreez" (само маслата правят 300лв)-сменени всички филтри-сменени спирачни накладки - отпред и отзад-сменени спирачни маркучи - и 6-те са сменени-сменени предни амортисьори - с газови-сменени кабели за свещи - "Шампион"-сменени свещи - "Денсо"-сменена капачка и палец на прекъсвач рапределителя-сменени всички датчици по двигателя за ЕКУ-то-сменени всички ремъци и ролки-изолиран изпускателен колектор за запазване на температурата на изгорелите газовеТака, по -главата :-сменени водачи-сменени маслообирачи-нови фаски на леглата на клапаните-нови фаски на клапаните + допълнителни фаски под 30 градуса за по-добро преминаване на гориво-въздушната смес-полирани клапани-портната и полирана (на около 100) глава и всмукателен колектор-паснат всмукателен колектор към главатаМоже и нещо да съм изтървал , но това е в общи линии.Всичко съм си правил сам с изключение на избиването и набиването на водачите,че намях условия за това.Колата няма удар никъде.Това и е оригиналната боя.
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          Ето и снимки.
          Прикачени файлове
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #6
            Прикачени файлове
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              Прикачени файлове
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #8
                Прикачени файлове
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #9
                  Последните.
                  Прикачени файлове
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #10
                    Пояснение относно снимката на арматурното табло.Този датчик който се вижда на мястото на пепелника не мери налягането на маслото , а на БЕНЗИНА
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #11
                      И така,както се вижда от подписа ми ,вече имам и друга кола,естествено отново ФИАТ.От тази гледна точка Типото ми излиза в повече.Видя се че тази цена се вижда на всички(евентуално желаещи) висока.При това положение очаквам от заинтересованите да предложат ,но само на лични.Евентуални сериозни коментари само на лични.Има и опция от понижаване на цената ,посредством сваляне на някои неща.Ето и телефон за някои по нетърпеливи - 0887 973 821 Иван.
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #12
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #13
                          Re: Типо 2.0 16V - Sedicivalvole

                          Нова цена - 3200лв. ,но колата остава бе музика и газова уредба.
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #14
                            1 страничен въпрос - колекторите на това Типо не са ли ламаринени като на 1.8 16V (демек не са ляти). Тая термолента не им ли разказва играта?

                            Коментар


                              #15
                              maiden написа:
                              1 страничен въпрос - колекторите на това Типо не са ли ламаринени като на 1.8 16V (демек не са ляти). Тая термолента не им ли разказва играта?
                              Отговора ми на същия въпрос от тунинг.бг (твоя въпрос) :Колекторите са 4 в 1 и са тръби.Не , не им разказва играта ,даже е по добре,защото запазва температурата на изходящите газове, от там тяхната скорост на изтичане.
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар

                              Working...
                              X