Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам акумулатор Bosch S3 45Ah

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам акумулатор Bosch S3 45Ah

    Оказах се с два и сега продавам единия. Акумулаторът е в гаранция, купен на 25.08.2011 г., гаранция 2 години. Цената беше 108 лв, мисля че и сега с намаление е толкова. Цената, на която го продавам е 80 лв, ако сте в София може да го пробвате на място.

    #2
    колега ако си готов за 45 лв,ще го купя.
    Темпра 1600 карбуратор 1994г.

    Коментар


      #3
      Хахахаххахахаха 45лева за Бош, аз не бях виждал скоро толкова нахален и найвен човек като този "jordankk".

      Коментар


        #4
        Акумулаторът ще бъде в гаранция още около година и половина. В перфектно състояние е, момчетата от сервиза, където е тестван могат да потвърдят. Не ми е спешно, просто имам по-нов акумулатор и този не ми трябва. Склонна съм на разумна отстъпка в цената. Ако някой се интересува, офертата е още валидна.

        Коментар


          #5
          Ето снимка на акумулатора, все още е за продан. Още повече че продадох колата и сега със сигурност не ми трябва. Карах я с него до последно, така че дори не е разреден
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            alexk написа:
            Хахахаххахахаха 45лева за Бош, аз не бях виждал скоро толкова нахален и найвен човек като този "jordankk".
            хахаха за 40лв. си купих перфектна черна VARTA 44ah
            АЗ НЕ ИСКАМ ПРОДУКТИТЕ НА МОНСАНТО В БЪЛГАРИЯ!

            Коментар


              #7
              баце , на старо / втора ръка/ акумулаторите вървят 1ампер=1лев!!!така че ти си луд,нахален и нагъл!!!ако ще и 5 години гаранция да има, и марката да е ВАРТА!!!

              Коментар


                #8
                Не е нужно да се обиждаме, по никакъв начин не съм провокирала подобен език. Ако не те интересува акумулаторът, не обръщаш внимание на обявата. Не съм нахална, нито нагла, просто на такава цена бих го продала. Мога да го продам и за по-малко, но не и за 45. Акумулаторът е перфектен. Ако няма интерес, ще го подаря на някой приятел и толкова. Благодаря за съвета с цената, въпреки неприятния тон.

                Коментар


                  #9
                  Продадено

                  Коментар

                  Working...
                  X