Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Стило на части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Стило на части.

    Здравейте продавам си количката.Удар от дясно,нова демпферна шайба, тампон на двигателя на 1 месец както и термостат.Нови задни тампони на моста.Навигация,Климатроник.Напълно рециклиран компресор на климатика.С по-хубавият салон на триъгълничета Чисто нови гуми Вредештейн купувани от Европа (официялен вносител на марката)Който се интересува за нещо да пита.Колата се намира в град София,Телефон за връзка 0878712348 Христо
    Прикачени файлове

    #2
    Здравей,интересуват ме цените за: емблемата, предна дясна лайсна на бронята(ако е здрава) и за термостата.

    Коментар


      #3
      ....а също и капачките на джантите.

      Коментар


        #4
        Стило

        Предна броня цена?

        Коментар


          #5
          Имам интерес към джантите,ако не е купена предната емблема.Благодаря предварително!

          Коментар


            #6
            Колега дай цена за навигацията.

            Коментар


              #7
              стило

              Каква е колата дизел бензин.Дай повече снимки на двигателя и вътре на интериора.
              Fiat Stilo 1.9jtd

              Коментар


                #8
                Колата е 1.9 JTD 115 коня.Април 2002 година.Днес ще я снимам от вътре както и двигателя.

                Коментар


                  #9
                  даи цена и марка на термостата и тампона на двг то кои е този коментирания от ляво ли
                  STILO JTD

                  Коментар


                    #10
                    ....

                    Ето още снимки.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Продадено левият фар (десния е счупен но може ако на някои му трябва част от него.Кутията за въздушният филтър,тампона на двигателя,предната емблема с решетката,степенката до съединителя.Салона е много запазен.

                      Коментар


                        #12
                        Продаден Дебитомер,Задна кора,Подлакътник.На разположение Термостат,Турбо и още много взимаите докато е топло :}. Поздрави

                        Коментар


                          #13
                          Колега, дай ми цена на термостата. А също така, ако може да кажеш дали са налични съединителя и маховика и какво им е състоянието.
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp

                          Коментар


                            #14
                            Колега, капака на акумулатора и бушоните ако е здрав ще го взема.И конзолата с ключовете за фаровете и мигачите също ме интересуват. Те в какво състояние са и какви пари им търсиш?

                            Коментар


                              #15
                              Колега цената на джантите на лично ако може ?

                              Коментар

                              Working...
                              X