Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 почти нови зимни гуми 165/60/14

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2 почти нови зимни гуми 165/60/14

    Продавам 2 почти нови зимни гуми КОРМОРАН 165/60/14. Карани са зимата не повече от 2 месеца,линиите още си седят.Цена 100 лв. тел: 0887 316 900 или ЛС тук
    Фиат Браво 1.6 16V 97г. газ , климатик

    #2
    дот може ли да кажеш както и снимки
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      pakumba написа:
      дот може ли да кажеш както и снимки
      Купувал съм ги януари тази година и са карани около 2 мес. на бившото ми Пунто. ДОТ не знам , за снимки трябва да сляза до мазето.... Изглеждат си като нови от магазина, линиите по средата си седят.Ако държите на снимки ще сляза после да ги фотографирам ...
      Фиат Браво 1.6 16V 97г. газ , климатик

      Коментар


        #4
        rosendon написа:
        pakumba написа:
        дот може ли да кажеш както и снимки
        Купувал съм ги януари тази година и са карани около 2 мес. на бившото ми Пунто. ДОТ не знам , за снимки трябва да сляза до мазето.... Изглеждат си като нови от магазина, линиите по средата си седят.Ако държите на снимки ще сляза после да ги фотографирам ...
        сега като гледам, че са били на пунто и виждам, че са 165. на мен ми трябват 185, изглежда съм спал още сутринта, извинявам се, че ви заблудих. все пак наистина ще е полезно да кажете дота и снимки. успех!
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Re: Продавам 2 почти нови зимни гуми 165/60/14

          rosendon написа:
          Карани са зимата не повече от 2 месеца,линиите още си седят.
          Това,че линиите стоят не означава нищо. Моите зимни гуми са Ласа и си имат линии, но са минали 13 000 км. Това не е белег за сравнение. Дай снимки.

          Коментар

          Working...
          X