Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава 4 бр. стоманени джанти

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава 4 бр. стоманени джанти

    Джантите са 2 по 2 различни ,но като размери са еднакви .междуболтово - 4х98 централен - 58Цена - 20 лв. бр. /давам ги и по един брой/http://icotdi.snimka.bg/automobiles/gumi.657600.26559667/гумите ще бъдат свалени , нищо не става от тях ,но не са спаднали /за връэка с мен : ЛС / скайп - iico_hristov / 0883378778

    #2
    15 лв. бр.

    Коментар


      #3
      10 лв. бр.

      Коментар


        #4
        Дай точните размери на джантите и в какво състояние са.

        Коментар


          #5
          здравей

          здравей колега дай снимки на джантите и и колко пари искаш за тях гледам последно си писал по 10 на бройка за 40 значи всичките и снимки на гумите ако може и колко цола са джантите.
          kara fiat marea wikend

          Коментар


            #6
            Мисля че достатачно фото съм дал./но ако някой е толкова заинтересован ,може и още да се нащракат/Джантите са 14 цола /4х98 междуболтово/58 централен отвор. Състояние ,прилично като за паритеим.Не са удряни ,не бият ,карал съм ги 1 година и след това ,съм ги ползвал ,като патерици на различни коли.Имат повърхностна ръжда ,но и така могат да се карат много време .Единствено при добро желание ,новия собственик е хубаво да им прекара една ситна шкурка по вътрешния ръб ,че и там има малко ръждичка ,за да няма ядове за напред./Гумите съм ги пуснал в друга обява/

            Коментар


              #7
              Продадени !

              Коментар

              Working...
              X