Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за газови уредби

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чат за газови уредби

    Abarth. написа:
    В Бъкстон настроиха мойта газова,смених въздушния филтър и сега разхода на 1.6mi двувалка е 11/100 градско като се има впредвид че почти всеки ден минавам през НДК,семинарията и т.н. Ако те интерсува ще ти дам телефона им.А какъв ти е изпарителя?
    Колега дай малко инфо каква ти е газовата и къде в Бъкстон е слагана?
    N.Y. State of Mind

    #2
    sachma написа:
    Abarth. написа:
    В Бъкстон настроиха мойта газова,смених въздушния филтър и сега разхода на 1.6mi двувалка е 11/100 градско като се има впредвид че почти всеки ден минавам през НДК,семинарията и т.н. Ако те интерсува ще ти дам телефона им.А какъв ти е изпарителя?
    Колега дай малко инфо каква ти е газовата и къде в Бъкстон е слагана?
    Колата ми е в сервиза за смяна на водна помпа,а телефона на газаджиите е в нея Газовата ми е Ловато,а сервиза на тия момчета се намира до едно училище 4-то или 5то мисля че беше но не съм сигурен
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      sachma написа:
      11/100 е повече от приличен разход за двувалка, тя на бенз харчи 13-14 градско
      Дам,харчеше ми половин година 13-14-15 градско на бензин и преди да сложа газовата открих,че един маркуч на моното ми тече Като оправих всичко по колата на бензин последно ми даде 9 градско А този разход на газ е при доста прилична динамика
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Колега айде разчитам като си вземеш колата от ремонт да ми пратисх тел. на тези газаджии.Мойта е моно също, едновалка и тоя разход ми се вижда много добър!Мерси предварително!
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Abarth. написа:
          В Бъкстон настроиха мойта газова,смених въздушния филтър и сега разхода на 1.6mi двувалка е 11/100 градско като се има впредви....
          Дааа, и един мармот завива станиол... Човече, тоя разход можеш да го постигнеш САМО в идеални условия за градско каране...почти без спирания, с постоянно загрял двигател....иначе просто си фантазираш. Тази кола харчи 10.5 - 11 на БЕНЗИН градско, така че забрави 11/100 градско на ГАЗ. То и аз ги правя, ама точно в тези идеални условия, слагам 5 литра газ и на веднъж в градски условия минавам 45 км. с бекрайно леко каране и умишлено избиране на по прави и спокойни улици БЕЗ светофари. Ама ако карам по 5-6 км на ден все на кратки разстояния под 13-14/100 НЕ СТАВА.

          Коментар


            #6
            Paparac написа:
            Abarth. написа:
            В Бъкстон настроиха мойта газова,смених въздушния филтър и сега разхода на 1.6mi двувалка е 11/100 градско като се има впредви....
            Дааа, и един мармот завива станиол... Човече, тоя разход можеш да го постигнеш САМО в идеални условия за градско каране...почти без спирания, с постоянно загрял двигател....иначе просто си фантазираш. Тази кола харчи 10.5 - 11 на БЕНЗИН градско, така че забрави 11/100 градско на ГАЗ. То и аз ги правя, ама точно в тези идеални условия, слагам 5 литра газ и на веднъж в градски условия минавам 45 км. с бекрайно леко каране и умишлено избиране на по прави и спокойни улици БЕЗ светофари. Ама ако карам по 5-6 км на ден все на кратки разстояния под 13-14/100 НЕ СТАВА.
            Дали нестава КОЛАТА МИ НА БЕНЗИН ВЪРВИ НАРАВНО С МИТКОВАТА И ПРИ ЖАЛЕНЕ СТИГА 9 В ГРАДА,като минавам през целия ботев,ндк,семинарията а на газ разхода е 11.Просто колата ти не е в час :P
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Abarth. написа:
              КОЛАТА МИ НА БЕНЗИН ВЪРВИ НАРАВНО С МИТКОВАТА И ПРИ ЖАЛЕНЕ СТИГА 9 В ГРАДА,като минавам през целия ботев,ндк,семинарията
              Колега, престани да пишеш глупости, двувалка и 9 на сто в града Поинерция може....я го питах Митака той как ги е постигал 9...само по големи булеварди с МАЛКО движение и буквално без газ. Така и аз мога А и ти не четеш, градско и аз ще ти ги направя 11 на газ, ама ако съм такси и колата не се спира. Иначе НЕ СТАВА
              Fiat 127 написа:
              Аз с мойта 1,6 моно, един вал на бензин 9,5-10 градско. Извън градско 8-8,5
              Извънградското ти много високо, бе, колега, аз на бензин до 110 км/ч ако карам съм 6.5/100.

              Коментар


                #8
                Paparac написа:
                Abarth. написа:
                КОЛАТА МИ НА БЕНЗИН ВЪРВИ НАРАВНО С МИТКОВАТА И ПРИ ЖАЛЕНЕ СТИГА 9 В ГРАДА,като минавам през целия ботев,ндк,семинарията
                Колега, престани да пишеш глупости, двувалка и 9 на сто в града Поинерция може....я го питах Митака той как ги е постигал 9...само по големи булеварди с МАЛКО движение и буквално без газ. Така и аз мога А и ти не четеш, градско и аз ще ти ги направя 11 на газ, ама ако съм такси и колата не се спира. Иначе НЕ СТАВА
                Добре
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Abarth. написа:
                  Добре
                  Ех, ама сте упорити с Митака и двамата, хубу, айде на вашТа да е

                  Коментар


                    #10
                    Paparac написа:
                    Abarth. написа:
                    Добре
                    Ех, ама сте упорити с Митака и двамата, хубу, айде на вашТа да е
                    Само веднъж съм я засичал,и нямам постоянство в разхода (за газ говоря),зависи в какво настроение съм както и на бензин е засичана веднъж та само казвах какво ми даде като разход :D
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар

                    Working...
                    X