Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-важното преди да дойде КАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-важното преди да дойде КАТ

    Без коментар: http://fishki.net/comment.php?id=12817
    Fiat Bravo GT -> дзверчето

    #2
    Е какво сега - като е тъпа - няма пък да е и рошава!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Ей това е спокойствие. Спомних си за еди пич дето се беше обърнал с джип на бул. Гоце делчев. Джипа беше някаква тойота, на години, не нов. Оня беше клекнал до него и хлипаше...сърцето ме заболя. Мисля че сам се беше обърнал щото нямаше линейки и друга блъсната кола.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Когато не си плащал ти колата, а някой друг и същият този ще ти купи друга какво да те притеснява!!!
        BRAVA 1,4 12V
        Nissan Navara

        Коментар


          #5
          georgiarg написа:
          Когато не си плащал ти колата, а някой друг и същият този ще ти купи друга какво да те притеснява!!!
          Напомни ми един виц - Скъпи, колата нещо не работи.- Е какво и направи, чисто нова, на 3 дена....- Мисля, че има вода в карбуратора.- Хех, ти пък кога взе книжка, кога пък и от коли взе да разбираш... Дай да видим, къде е колата?- В басейна отзад...

          Коментар


            #6
            bubachko написа:
            Напомни ми един виц - Скъпи, колата нещо не работи.- Е какво и направи, чисто нова, на 3 дена....- Мисля, че има вода в карбуратора.- Хех, ти пък кога взе книжка, кога пък и от коли взе да разбираш... Дай да видим, къде е колата?- В басейна отзад...
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

            Коментар


              #7
              Тая се е разцепила.Егати шофьорката.

              Коментар


                #8
                Преди време имаше и такъв виц:Борец катастрофира, на помощ идва някакъв човек и му вика:-Как си бе, момче!? -Добре съм, ама ми нема Ролекса -Къв Ролекс бе!!! Тебе ръката ти я няма
                Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                Коментар

                Working...
                X