Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво си карат в италия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво си карат в италия

    Колеги ходих до италия за няколко дни и да ви кажа честно не видях кои знае какви коли.Общо взето карат предимно малки коли през делниците като пунтота и смартчета, но през почивните дни вече си изкарват по големите коли предимно италиански.Ео малко снимчици нищо особенно.
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Още малко

    още малко ..........................
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      и пак

      и пак
      Прикачени файлове
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        и пак

        и пак
        Прикачени файлове
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          Много приятни снимчици. Уцелил си черешките. Аз обаче съм чувал че италианците са големи парлапани като шофьори (става дума за южна Италия). Имам колега който работи в Неапол и ми е казвал че щофирането там е кошмар всеки кара както му дойде и колите са одраскани и с криви ламарини. И е напълно нормално да се подпират и да търкат колите една в друга в отвратителните задръствание, нещо което аз не съм забелязал дори и в претоварената ни столица. Може би твоите романтични снимки са от северна Италия А че карат и нови коли в това няма две мнения.
          VW Bora Variant 1.6 16V '01

          Коментар


            #6
            да бях в северна италия

            kc_3011 написа:
            Много приятни снимчици. Уцелил си черешките. Аз обаче съм чувал че италианците са големи парлапани като шофьори (става дума за южна Италия). Имам колега който работи в Неапол и ми е казвал че щофирането там е кошмар всеки кара както му дойде и колите са одраскани и с криви ламарини. И е напълно нормално да се подпират и да търкат колите една в друга в отвратителните задръствание, нещо което аз не съм забелязал дори и в претоварената ни столица. Може би твоите романтични снимки са от северна Италия А че карат и нови коли в това няма две мнения.
            Да колега от северна Италия са снимчиците и да ти кажа честно движението беше много спокойно и по правилата(понякога направо дразнещо).Там колите си спираха на стоп линиите преди светофара които бяха на около 2 метра в момента в които някой стъпи на платното всички спират, обратен завой правеха на означените места не по средата на пътя.Общо взето доста културни шофйори и пешиходци.
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              Тая Алфа ГТ е нереално добра д**а

              Коментар


                #8
                Re: да бях в северна италия

                Ами така се кара! Не както в България, като каруцар - де видиш, че има път и давай газ. А колкото до колите хората са практични. Малка за из града, с уж по-малък разход. (Лично мнение - да няма засегнати после).

                Коментар


                  #9
                  Един приятел ходи на скоро в Милано и ми каза, че било пълно с чинкуечентота и сейчентота ... Освен това 3 вида смартове (обикновения, смарт спорт и нещо като смарт комби )... Иначе ГТ-то е много много яко ... и това с белите стопове нз какво е, но съм го виждал в Бургас и направо ме изуми ... освен това и ланчиа Ипсилон много ме кефи ... абе като цяло явно имат хубави колици

                  Коментар


                    #10
                    kiler_4o написа:
                    Един приятел ходи на скоро в Милано и ми каза, че било пълно с чинкуечентота и сейчентота ... Освен това 3 вида смартове (обикновения, смарт спорт и нещо като смарт комби )... Иначе ГТ-то е много много яко ... и това с белите стопове нз какво е, но съм го виждал в Бургас и направо ме изуми ... освен това и ланчиа Ипсилон много ме кефи ... абе като цяло явно имат хубави колици
                    Това с белите стопове е Lancia Thesis
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      И на мен ми направи впечетление в Италия че карат коли който по нашите пътища много рядко или почти не могат да се срещнат.

                      Коментар

                      Working...
                      X