Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тежка катастрофа....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тежка катастрофа....

    Пичове, днес ми съобщиха за един приятел от квартала... Вчера късно вечерта момчето чака на светофара на надлез надежда към централна гара,светва зелено и момчето леко тръгва и оттам един джип мицубиши го удря със страшно голяма скорост странично,реното на момчето се превърта няколко пъти и избухва... Спасило го е това,че е бил без предпазен колан...Джипа е минал на червено,шофьора е бил пиян.Момчето има страшни изгаряния,вече отмина опасноста за живота.В момента е в пирогов,дано няма странични последици...Също и шофьора на джипа е в пирогов,мицубишито е смазано.Такива малоумници,които си мислят,че могат да пият като свине и след това да се качват зад волана само защото имат пари и разчитат на корумпираните куки и да правят простотии трябва да ги вкарват за по 10 години в затвора Моя приятел е нямал абсолютно никаква вина,винаги кара по правилата и много бавно,независимо че има бърза кола... и заради една "свиня" замалко да го загубим... ЗАТОВА МОЛЯ ВИ НЕ СЕ КАЧВАЙТЕ ЗАД ВОЛАНА ДОРИ СЛЕД 1 БИРА,ПОСЛЕДСТИЯТА МОГАТ ДА БЪДАТ НЕПОПРАВИМИ !
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Еееей, какви ненормалници има, да се качи пиян и да кара.Ей наистина ми е много жал за момчето с реното, жалко
    Fiat Punto S2000 - The CHAMPION!!!

    Коментар


      #3
      Re: Тежка катастрофа....

      Abarth. написа:
      ЗАТОВА МОЛЯ ВИ НЕ СЕ КАЧВАЙТЕ ЗАД ВОЛАНА ДОРИ СЛЕД 1 БИРА,ПОСЛЕДСТИЯТА МОГАТ ДА БЪДАТ НЕПОПРАВИМИ !
      Разбирам, че си афектиран, но нека не изпадаме в крайности. Хората са различни и не винаги една бира променя към по-лошо шофьорските умения. П.С.: Избягвам да карам, когато съм пил, но ми се е случвало да се прибирам на една бира. Не мисля, че съм неразумен и че застрашавам живота на участниците в движението.
      Fiat Bravo GT -> дзверчето

      Коментар


        #4
        Re: Тежка катастрофа....

        oduh написа:
        Abarth. написа:
        ЗАТОВА МОЛЯ ВИ НЕ СЕ КАЧВАЙТЕ ЗАД ВОЛАНА ДОРИ СЛЕД 1 БИРА,ПОСЛЕДСТИЯТА МОГАТ ДА БЪДАТ НЕПОПРАВИМИ !
        Разбирам, че си афектиран, но нека не изпадаме в крайности. Хората са различни и не винаги една бира променя към по-лошо шофьорските умения. П.С.: Избягвам да карам, когато съм пил, но ми се е случвало да се прибирам на една бира. Не мисля, че съм неразумен и че застрашавам живота на участниците в движението.
        По принцип си прав! 1 бира не оказва почти никакво влияние! Проблема е друг...Днес на 1 бира, утре - на 2 ..... и така неусетно - пиеш три ракии качваш си зад волана и ...........
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          За това ще действате като мен.......още ме подиграват и ми се смеят по срещите на клуба.....наредени бири до бири, за Явката - фанта портокал......даже ми я поръчват още преди да съм дошъл..........

          Коментар


            #6
            Re: Тежка катастрофа....

            kiro_of_the_day написа:
            oduh написа:
            Abarth. написа:
            ЗАТОВА МОЛЯ ВИ НЕ СЕ КАЧВАЙТЕ ЗАД ВОЛАНА ДОРИ СЛЕД 1 БИРА,ПОСЛЕДСТИЯТА МОГАТ ДА БЪДАТ НЕПОПРАВИМИ !
            Разбирам, че си афектиран, но нека не изпадаме в крайности. Хората са различни и не винаги една бира променя към по-лошо шофьорските умения. П.С.: Избягвам да карам, когато съм пил, но ми се е случвало да се прибирам на една бира. Не мисля, че съм неразумен и че застрашавам живота на участниците в движението.
            По принцип си прав! 1 бира не оказва почти никакво влияние! Проблема е друг...Днес на 1 бира, утре - на 2 ..... и така неусетно - пиеш три ракии качваш си зад волана и ...........
            Прав си,но аз като пия 1 бира усещам как рефлексите ми не са същите...алкохол си е макар и слаб....
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Логан написа:
              За това ще действате като мен.......още ме подиграват и ми се смеят по срещите на клуба.....наредени бири до бири, за Явката - фанта портокал......даже ми я поръчват още преди да съм дошъл..........
              И аз така като ходих 1 път в Люлин нещо като малка срещичка беше,сички бири само аз количка Евалата колега
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Аз просто не обичам крайни изказвания. Хората са различни - има и такива, за които призивът трябва да е:
                ЗАТОВА МОЛЯ ВИ НЕ СЕ КАЧВАЙТЕ ЗАД ВОЛАНА, ПОСЛЕДСТИЯТА МОГАТ ДА БЪДАТ НЕПОПРАВИМИ !
                Fiat Bravo GT -> дзверчето

                Коментар


                  #9
                  Току що докарах момчето от Пирогоф Вече е добре,размина се само с ламарини,почти нищо му няма вече :D Но реното е едно черно обгоряло шаси...нищо неможе да се вземе от него..но важното е че момчето няма опасност вече
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    Abarth. написа:
                    Току що докарах момчето от Пирогоф Вече е добре,размина се само с ламарини,почти нищо му няма вече :D Но реното е едно черно обгоряло шаси...нищо неможе да се вземе от него..но важното е че момчето няма опасност вече
                    Това да се чува! Поздрави го и му пожелай бързо оздравяване от името на целия форум! Надявам се никой да няма нищо против...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Re: Тежка катастрофа....

                      Abarth. написа:
                      Момчето има страшни изгаряния
                      Abarth. написа:
                      Току що докарах момчето от Пирогоф Вече е добре,размина се само с ламарини,почти нищо му няма вече
                      Явно изгарянията не са били страшни. Радвам се че се е отървал жив и здрав!
                      1997 Brava 1.6, 16V

                      Коментар


                        #12
                        Re: Тежка катастрофа....

                        Crash73 написа:
                        Abarth. написа:
                        Момчето има страшни изгаряния
                        Abarth. написа:
                        Току що докарах момчето от Пирогоф Вече е добре,размина се само с ламарини,почти нищо му няма вече
                        Явно изгарянията не са били страшни. Радвам се че се е отървал жив и здрав!
                        Първо маймами ме беше наплашила...иначе има обгаряния по тялото,но вече е добре
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар

                        Working...
                        X