Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна - Търново - Трявна - Елена - Буйновци - Мийковци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варна - Търново - Трявна - Елена - Буйновци - Мийковци

    преди няколко месеца го направихме почти същия маршрут, много е красиво, а тази събота-неделя направихме Варна - Търново - Трявна - Елена - Буйновци - Мийковци - Търново - Варна, много красиво и спокойно е в Балкана, а Търново е най-красивия град....пътя по целия маршрут беше супер (като не броим кретените зад волана) Миналата година направихме обиколка на България, като се застояхме доста във Велинград и от там всеки ден ходихме донякъде, обиколихме всички пещери(Ягодинска, Дяволското гърло, Снежанка: всичките са супер готини а пътя до тях е невероятен Буйновското ждрело е НЕВЕРОЯТНО), снимката на аватара ми е от Доспат, а пътя от Велинград до Ягодинската пещера през яз. Доспат и разни други язовирчета е НЕВЕРОЯТЕН........ просто България е невероятно красива страна и много богата на райски кътчета, a връх ВИХРЕН е най най красивия от всички върхове в България
    Прикачени файлове
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Браво браво! минал си през Карлово и не си се обадил!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      ето още малко
      Прикачени файлове
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        а ето го и върха на България и центъра на българия(В.Търново), а пътя до хижа Вихрен е също много красив, от там са 3ч. в едната и другата посока до върха, но не е за хора със слаби крака и сърце, доста изкачване е но като си горе е неописуемо
        Прикачени файлове
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          phoenix написа:
          и центъра на българия(В.Търново),
          една малка забележка, като разбира се не целя да се заяждамцентъра на България е над Габрово - при географския център на местноста Узана.Може би знаеш.Мисълта ми е ако не си ходил там и там да отидеш сигурно знаеш че и най-високия връх в България е Мусала, а не Вихрен
          Audi 1.8S златен талон

          Коментар


            #6
            да

            разбира се, че знам за върха, но нямам предвид числови стойности. ако не разбирате какво имам предвид, не мога да ви го обясня. за центъра на българия не знаех, но и не ме интересува, защото това пак са числа.не целя да се заяждам
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар

            Working...
            X