Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Моля всеки,който има опит с този автомобил да сподели за него,защото смятам да си взимам точно него.Много ме впечатли с дизайна си и с характеристиките си,но най-много бихте могли да ми помогнете тук,балгодаря

    #2
    Мерси много дотук,но абих искал ако може още малко информация защото се пак ще е голяма покупка.Разполагам с около 10 000 лева за тази количка,тва е общо взето,трябва ми информация от вас най-вече и да съм сигурен в покупката си после

    Коментар


      #3
      Ами скоро (преди 10 дни) си взех едно JTD. Ако си ценител на 2_те врати става, ама лично аз се изнервям от ставане и сядане. Разхода му е невероятен спрямо бензиновите ми коли . 160км - 10.58л и това градско.Идеална кола за жена. Интересно ми е как мъжете я издържат тази кола?Вчера си купих консумативите:1. Ангренажен ремък.2. 2бр ролки.3. Филтри (маслен, горивен, въздушен, за купето)4. Масло Селениа турбо..... - 230лв всичкото.Други разходи и цени.КАТ - номера, регистрация и преглед - 61лв.дръжки 2бр - 48лв.съединител Валео (комплект) - 278лв.

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        ivo098 написа:
        Mitko написа:
        Не мога да ви разбера що за хора сте. FIAT-а по погрешка ли сте си го купили? Или някой ви е прецакал с него.
        напротив аз много си харесвам фиатчето, но с 10 000 лв да се оглеждаш за Браво е смешно
        Прав си може да се оглеждаш за Стило ако можеш да дадеш още някой лев.
        съгласен, това е един от вариантите...
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          Е в крайна сметка кажете ми да си дам ли парите за Фиат-чето,защото много ми харесва.ама слушам от вас постоянно ако имам 10 хиляди не бих си взел браво,какво толкова,незнам какво повече мога да си взема за тези пари.

          Коментар


            #6
            Doky написа:
            Е в крайна сметка кажете ми да си дам ли парите за Фиат-чето,защото много ми харесва.ама слушам от вас постоянно ако имам 10 хиляди не бих си взел браво,какво толкова,незнам какво повече мога да си взема за тези пари.
            На твое място не бих се замислил и за секунда - намери си свястно и дерзай! Само Алфа Брера ми харесва повече от Браво, ама там говориме за други цифрички!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              kiro_of_the_day написа:
              Doky написа:
              Е в крайна сметка кажете ми да си дам ли парите за Фиат-чето,защото много ми харесва.ама слушам от вас постоянно ако имам 10 хиляди не бих си взел браво,какво толкова,незнам какво повече мога да си взема за тези пари.
              На твое място не бих се замислил и за секунда - намери си свястно и дерзай! Само Алфа Брера ми харесва повече от Браво, ама там говориме за други цифрички!
              Подкрепям :D
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Еми лично моето мнение а и на жена ми е че кола само с две врати не може в никакъв случай да струва 10000, аз бих се огледал или за нещо по-голямо или за нещо по ново (говоря като модел фиат ако си решил да е фиат ) все пак комфорта за мен е преди всичко......една кола трябва да ти бъде роб а не ти на нея, освен това съм сядал в Браво и ми е доста дискомфортно сравнено със нашата стара Темпра...извода си е твой, а за тези пари можеш да си намериш една супер запазена Капа която е лимузина и не може да бъде сравнена по никакви параметри с Браво, а мотора 2,4 има доста, изненадващо добри динамични показатели......а за комфорт изобщо няма да говоря
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  #9
                  phoenix написа:
                  Еми лично моето мнение а и на жена ми е че кола само с две врати не може в никакъв случай да струва 10000, аз бих се огледал или за нещо по-голямо или за нещо по ново (говоря като модел фиат ако си решил да е фиат ) все пак комфорта за мен е преди всичко......една кола трябва да ти бъде роб а не ти на нея, освен това съм сядал в Браво и ми е доста дискомфортно сравнено със нашата стара Темпра...извода си е твой, а за тези пари можеш да си намериш една супер запазена Капа която е лимузина и не може да бъде сравнена по никакви параметри с Браво, а мотора 2,4 има доста, изненадващо добри динамични показатели......а за комфорт изобщо няма да говоря
                  Попринцип лимузината е по конфортна естествено,обаче пък аз съм на 18 години,отделно нашите си имат автомобили,демек тва си е само за мен автомобил,така че двете врати не са проблем,апък и лимузината според мен ще гори доста повече,а тук тая дизеларка разбрах,че разхода и е много доволен,а и на всичкото отгоре била пъргава,за това се спрях на нея

                  Коментар


                    #10
                    Ако успееш да вземеш запазен JTD за под 8000лв не се колебай изобщо.
                    Fiat Bravo GT -> дзверчето

                    Коментар


                      #11
                      Mitko написа:
                      oduh написа:
                      Ако успееш да вземеш запазен JTD за под 8000лв не се колебай изобщо.
                      Под 8000 минава вече в границата на късмета. Ще трябва да се гледа и внимава много.
                      Покупката на кола на старо е дейност, винаги силно обвързана с късмета. Когато взимах моето си Браво си мечтаех за JTD, и затова сега хвърлям по едно око на цените, когато имам път покрай някоя автопродавница. Искам само да кажа, че има и под 8000лв, при това доста (не са 2001 година обаче). Следователно познат джамбазин би трябвало да може да докара свястна такава за под 8000лв.На автора успех - ще завиждам благородно ако се решиш
                      Fiat Bravo GT -> дзверчето

                      Коментар


                        #12
                        Мерси много на помогналите,вече съм твърдо решен да си взема фиат-чето,сега остана само да реша дали то Италия да си го внеса или от тук да си го взема

                        Коментар


                          #13
                          Doky написа:
                          Мерси много на помогналите,вече съм твърдо решен да си взема фиат-чето,сега остана само да реша дали то Италия да си го внеса или от тук да си го взема
                          Много голям плюс е колата да не е карана в България
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Ако те интересува мнението ми - търси си колата тук, евентуално нов внос.Това да я поръчаш и да ти я докарат крие безброймного рискове - може да не е читава като мотор, да и е лош салона, да е на много километри или просто да не те кефи като я видиш.... но трябва да я вземеш - поръчал си я!Така че почвай да четеш вестници, списания , да ходиш по автокъщи - и не бързай, избирай внимателно. Задължително палиш дизелака студен и му даваш ряз още при запалването - колкото по-малко изпушва - толкова по-добре за мотора.Търси кола със запазен салон ( не просто изпран - а пазен), това обикновено говори че предишните собственици са били нормални хора, а не паласпури - обикновено тогава колата е и добре поддържана.Ако я харесаш в автокъща или при някой джамбазин, не забравяй - на такава кола горницата му е минимум 1000-1500 лв, което ще рече че може да му свалиш минимум 500-800лв от цената. Казваш му имам толкова и толкова - плащам веднага и вземам колата - вземе ли да върти за нещо друго освен за цената (сега не можело, нямал документите и т.н.) или се махай от там или стой плътно до колата - възможно е да искат да свалят нещо преди да ти я продадат или да има някакъв не много добре ’скрит’ дефект - това вече трябва ти да го прецениш.И най-вече, търси докато срещнеш кола, която да ти ’легне’ на сърцето - като я видиш, да трепваш... като жена...От мен толкова, УСПЕХ!
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #15
                              Мерси Yavor Само че вече се насочих за Fiat Stilo 1.9 JTD,това остана последно и нямам намерение да търся друга кола,просто ме грабна веднага тази кола с дизайн,хаатктеристики абе всичко общо взето.

                              Коментар

                              Working...
                              X