Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофата на Станислав / emdless4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катастрофата на Станислав / emdless4

    Логично е първият пост да бъде в "чест" на съфорумник....за щастие, инцидентът приключи без трагичен изход, колегата Станислав прекара близо седмица в болница с натъртвания и счупена челюст, последвано от едномесечно лечение в домашна обстановка, пътника зад него със счупена ръка и всички други останали с уплаха....Катастрофата стана март месец 2005г. на връщане от Вакарел.....
    Прикачени файлове

    #2
    Аз никаква поука не си взех от тези снимки. Защо е станала, как? Как е можело да се избегне? В това виждам смисъла на този раздел. Иначе ще стане меко казано сеирджийски.
    no pain no pain

    Коментар


      #3
      AlBundy написа:
      Аз никаква поука не си взех от тези снимки. Защо е станала, как? Как е можело да се избегне? В това виждам смисъла на този раздел. Иначе ще стане меко казано сеирджийски.
      Ето......http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...er=asc&start=0

      Коментар


        #4
        AlBundy написа:
        Аз никаква поука не си взех от тези снимки. Защо е станала, как? Как е можело да се избегне? В това виждам смисъла на този раздел. Иначе ще стане меко казано сеирджийски.
        Колегата беше засечен и ударен от някакъв малоумник с G-класа, доколкото си спомням За избягване сигурно щеше да го направи ако имаше възможност ... дано не се случва на никой Поуката е, че няма спасение от войната по пътищата и трябва да се молиме някой пиян или тъп състезател да не ни отнесе За това вина има само един орган и това е КАТ Ако си вършеха работата и не лапаха само рушвети нямаше да се стига до такива ексцесии А сега какво става - оня с парите и бързата кола си мисли, че като го спрат бутва 50 кинта и продължава с още по-висока скорост ... как да се оправят тогава нещата За превишаване на скоростта с 30 км/ч трябва да се отнема книжката за 6 мес. и глоба от 2000 лв., а при над 40 да се отнема въобще като се конфискува возилото веднага Ако има такива закони и ако се спазват, скоро ще може да се разхождаме спокойно по пътните платна
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Хайде сега... изкарахте го човека с G-класата виновен......аз до колкото си спомням: в опита си да избегне дупки по платното влиза в насрещното движение и се удря от лявата страна челно в джип-а.Мисля че шофьора на джип-а не е виновен.
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Поуката е: когато се движат няколко коли задължително води най-опитния. Той води така, все едно кара влак и задните са залепени за него. И мисли за всички.
            no pain no pain

            Коментар


              #7
              Оффффффф, нека бъдем разумни, защото понякога, заради една крива джанта правим всякакви глупости.Важното,че колегата вече е добре!

              Коментар


                #8
                сблъсъка е бил доста сериозен и за радост няма сериозно пострадали. миналия декември на околовръстното ме удари една волга по цялато лява страна, ако бях един метър по напред удара щеше да е същия като на колегата.
                UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                Коментар


                  #9
                  Mitko написа:
                  Точно така. Заобикаляне на неравности в насрещното и челен удар там. Шофьора на джипа нямаше никаква вина.
                  Сещам се за тази случка и за съжаление тя не е единичен случай по БГ пътищата Карайте разумно и обмисляйте действията си. Нека се пазим взаимно.Бъдете здрави.
                  Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
                  Brava 1.4 12V SX

                  Коментар


                    #10
                    Ктастрофата на Станислав

                    Според мен,трябва на билбордовете да има снимки на жертви на катастрофи.Само по този начин Българинът може да се стресне! Колеги карайте ВНИМАТЕЛНО!!!

                    Коментар


                      #11
                      С плашене само няма да стане. Ама то българина и акъл не ще, тъй че...
                      no pain no pain

                      Коментар


                        #12
                        Съхраняването на човешкият живот и здраве е най-важното,задължително действие,въпреки че, транспорта е рискова дейност.В момента се намирам в страна,в която автомобилите се движат като завързани на съответната дистанция и с разрешената скорост,като нарушенията са изключение.Наистина няма никакви дупки и корупция,но глобите са страховити.Има правило,че професионалиста не превишава скоростта.Аз го спазвам и моля колегите с по-малък опит да правят същото.
                        Tipo 1,4AGT ie.;Citroen Evasion

                        Коментар

                        Working...
                        X