Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Даване на точки за репутация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Даване на точки за репутация

    Затова предлагам никой да не дава на никого отрицателен вот. Във форума държим на добрия тон и даването на отрицателен вот не се толерира. Само положителни емоции моля, за да имаме обективна система за репутация! :D

    #2
    The Secret Lover написа:
    Затова предлагам никой да не дава на никого отрицателен вот. Във форума държим на добрия тон и даването на отрицателен вот не се толерира. Само положителни емоции моля, за да имаме обективна система за репутация! :D
    когато имаме само положителен вот системата за репутация във никакъв случай няма да е обективна. затова и желанието на Митко е всяка оценка да бъде обоснована. има много колеги които залужават "+" , но има и такива които в най скоро време ще ги наградя с " - " .
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    Коментар


      #3
      системата за репутация ми харесва и засега работи добре. моите поздравления за идеята и реализацията :D

      Коментар


        #4
        Трябва да наблегнем на факта, че оценката се дава за конкретно изказано мнение, а не към даден човек. В тази връзка, всички оценки, които са насочени към участника във форума, вместо към постнато мнение, би трябвало да отиват в кофата.
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Последно това репутация за компетентност ли е или са пчелички за послушание, като в детската градина?
          no pain no pain

          Коментар


            #6
            Със сигурност не е за компетентност защото точки се дават и за това кой, на кого, колко е симпатичен.Ако пусна една тема... премерно Топ 10 на хората които бихте очистили при евентуална гражданска война със сигурност ще обера целия отрицателен вот въпреки че темата не е пряко свързана с фиатките а е общи приказки.Точно за послушание е репутацията... тъкмо да регулира добрия тон във форума.

            Коментар


              #7
              колегата "The Secret Lover" е прав и в момента е такаедин пример: http://www.fiat-bg.org/forum/profile...866&view=repи после вижде 6-те мнения които има колегата "raiders" и ми кажете къде е "Дребнав и заядлив"

              Коментар


                #8
                еййй щях да ти цъкна един палец за бързо махане

                Коментар


                  #9
                  Е според мен не е лошо да я има тази репутация, но тя да се дава само във раздела консултации и да се дават положителни или отрицателни вотове(като разбира се може и само положителни да има) за хора които са дали ценен съвет след което е помогнато на колега в беда, така може да се види дали някой има репутация да дава стойностни мнения или само си лафи, или калабалък да става.
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    и пак някой ще си помисли "чакай,че този ме кефи да го ъпна малко"

                    Коментар


                      #11
                      Аз пък имам друго предложение:Да има само положителен вот! Нека има това с репутацията - беше интересно. Но нека е само положителна и да се дава от хората, които са благодарни на някого.Така мисля че е справедливо.Или пък ако може да се направи - и отрицателен, но при 3 отрицателни да има - 1 точка
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #12
                        И аз точно за това предложих дори че ще е добре и да няма отрицателен вот, но идеята с три отрицателни = на един е достатъчно добра така поне ще се знае че този човек само трака нули, а и като има история ще се разбере защо има отрицателни вотове, но по-важното е че ще се знае на кой може да се разчита за полезно и адекватно мнение.Браво на колегата Мазгарев
                        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                        ИТАЛФЕСТ 2007

                        Коментар


                          #13
                          Mitko написа:
                          Функциите които предлага Mazgarev са супер. Democracy MOD не ги предлага, но мисля, че с малко пипване на PHP-то ще се получи.
                          Вярваме в теб!
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #14
                            Основата на демокрацията е, че простите командват, т.к. са болшинство. Но пък демократичния лидер командва като подчини стадото на своята кауза. Та какво беше демокрацията
                            no pain no pain

                            Коментар


                              #15
                              Що се занимавате с глупости бе хора! Yellow_Flash_Colorz_PDT_35 Нали всички сме тука да споделяме една страст, да си помагаме един на друг с каквото можем. Каква е тази репутация!? Всеки е с лично мнение и естествено то допада на едни и съответно недопада на други - точно на това би се градила репутацията тук. Давайте го по-ларш!

                              Коментар

                              Working...
                              X