Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Lancia Y10 - 800лв. снимки!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Lancia Y10 - 800лв. снимки!!!

    Марка: Lancia Модел: Y10 Двигател: 1000 Fire Нова цена: 800лв.Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 45 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Хечбек Пробег: 270000 км Дата на производство: януари 1990 г. Цвят: Тъмно сив Особености: 2(3) ВратиЗастраховкаЛети джантиМеталик Допълнителна информация:Всичко платено. Моноинжекция. Здрава предница, нови спирачни апарати, нови радиатор, маслена и водна помпа, нова бензинова помпа. Сменен ангр. ремък и ролка преди 5-6хил. км. Ремонтиран двигател, алтернатор. Лош външен вид (ръжда). Нуждае се от амортисьори. Договаряне. За контакти:Симеон Георгиев Софиятел.: xxxe-mail: xxxxОбещаните снимки
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    #2
    Нова цена 800лв.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      simeon3000 написа:
      Нова цена 800лв.
      Ми тя цената си е същата!!! Имам интерес , можеш ли да поместиш някакви снимки на колата ?
      Фиат Браво 1.6 16V 97г. газ , климатик

      Коментар


        #4
        rosendon написа:
        simeon3000 написа:
        Нова цена 800лв.
        Ми тя цената си е същата!!! Имам интерес , можеш ли да поместиш някакви снимки на колата ?
        Човека си е променил и първия пост
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Утре (Четвъртък) ще сложа снимки. Колата може да се види в Младост или където се разберем. Ако ми изпратите на mail или по SMS телефон, веднага ще се свържа с Вас.Симеон Георгиев
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар

          Working...
          X