Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СЕРВИЗ ЗА АСПУСИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СЕРВИЗ ЗА АСПУСИ

    ЗдравейтеОт 1 седмица ми тропаше аспуха.Отидох на сервиз срещу Южния парк на Сребърна. Там съм правил аспуси на поне 4-ри коли.Прегледаха ми колата и ми казаха - 197 лв. -не се съгласих-явно са вдигнали цените. Тръгнах да търся тук и там и по интернет цени -на Вито и др.Обадих се в СЕРВИЗ ЛАЗАРОВ и ми направиха колата там за половината цена и с гаранция.

    #2
    И ТОВА НЕ Е РЕКЛАМА, а самата истина

    Който иска евтин и качествен аспух с гаранция да ми се обади на л.с.- ще му дам адреса и телефона-публикувани са в друг форум !? :P

    Коментар


      #3
      Re: СЕРВИЗ ЗА АСПУСИ

      kuzigeorg написа:
      ЗдравейтеОт 1 седмица ми тропаше аспуха.Отидох на сервиз срещу Южния парк на Сребърна. Там съм правил аспуси на поне 4-ри коли.Прегледаха ми колата и ми казаха - 197 лв. -не се съгласих-явно са вдигнали цените. Тръгнах да търся тук и там и по интернет цени -на Вито и др.Обадих се в СЕРВИЗ ЛАЗАРОВ и ми направиха колата там за половината цена и с гаранция.
      Колеги, извинявам се , ако следниятекст се счита за реклама.Ако прецените че не е подходящ за тук, моля изтрийте го.Ето един друг и вероятно добър сервиз за ауспуси:http://emk-33.com/www/index.php?opti...=1020899999349 има и ценови листи и каталози, ако се огледате.Освен това, фирмата внася и монтира катализатори, които тази година, ще придобият неприятна известност!За повече инфо в облактта на ауспусите:http://emk-33.com/www/index.php?opti...301&Itemid=110

      Коментар


        #4
        Ем комплект са некадърници, осонебо пък тия в Дружба.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          sachma написа:
          Ем комплект са некадърници, осонебо пък тия в Дружба.
          Здрасти колега,Не зная какво си разочарован от сервиза в Дружба, но там минават по 30 автомобила дневно и нямаме проблеми с качеството.Ако имаш някаква рекламация готов съм да я видя и поправим положението, ако вината е в нас.Това е в моите възможности!Заповядай на сервиза в Сливница, срещу Кенар.Гаранцията на работата е от 1-2 години и тя се уважава.Иначе, знаеш, понякога нещата така изпростяват, че заради нещо дребно, стават големи скандали и настъпват понякога неоснователни разочарованияИ аз познавам един глупак и простак, който работи в Кока Кола, но това не означава че Кока кола е за простаци и там работят простаци.С уважение!

          Коментар


            #6
            01 написа:
            ...Ако имаш някаква рекламация готов съм да я видя и поправим положението, ако вината е в нас...
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              01 написа:
              sachma написа:
              Ем комплект са некадърници, осонебо пък тия в Дружба.
              Здрасти колега,Не зная какво си разочарован от сервиза в Дружба, но там минават по 30 автомобила дневно и нямаме проблеми с качеството.Ако имаш някаква рекламация готов съм да я видя и поправим положението, ако вината е в нас.Това е в моите възможности!Заповядай на сервиза в Сливница, срещу Кенар.Гаранцията на работата е от 1-2 години и тя се уважава.Иначе, знаеш, понякога нещата така изпростяват, че заради нещо дребно, стават големи скандали и настъпват понякога неоснователни разочарованияИ аз познавам един глупак и простак, който работи в Кока Кола, но това не означава че Кока кола е за простаци и там работят простаци.С уважение!
              Там ли работиш? Караш ли италианка?Аз съм доволен от сервиза на Павлово, точни хора!Не съм много от продажбата на гуми. Защо не се казва по телефона че слагането на гуми става само на Сливнища? И че гаранцията им важи САМО ако са сложени там?
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Така и така е тръгнало,да си кажа и аз.Доволен съм от Крафт-дружба,там ми правеха гърнетата и гаранция имам.Бачкат здраво...е верно скъпичко май идва.А пък един колега му правиха гърнето на Типо в емк-33,дружба и след 2 седмици му се откачи...

                Коментар


                  #9
                  01 написа:
                  sachma написа:
                  Ем комплект са некадърници, осонебо пък тия в Дружба.
                  Здрасти колега,Не зная какво си разочарован от сервиза в Дружба, но там минават по 30 автомобила дневно и нямаме проблеми с качеството.Ако имаш някаква рекламация готов съм да я видя и поправим положението, ако вината е в нас.Това е в моите възможности!Заповядай на сервиза в Сливница, срещу Кенар.Гаранцията на работата е от 1-2 години и тя се уважава.Иначе, знаеш, понякога нещата така изпростяват, че заради нещо дребно, стават големи скандали и настъпват понякога неоснователни разочарованияИ аз познавам един глупак и простак, който работи в Кока Кола, но това не означава че Кока кола е за простаци и там работят простаци.С уважение!
                  Веднага ти отговарям-3 коли сме карали там, и за трите отзивите бяха"двигателя е заминал", при положение че и трите си пълнят километража .За поставянето на ауспуси просто нямам думи, Пежо 306 изгни ауспуха и отговорът беше цитирам"гниенето не влиза в гаранцията" Ако искаш още неприятни случки-още ще ти дам.А и да не говорим за цените, егати кожодерите сте.Другото 306 дето сме го водили там ядеше малко масълце, отново диагнозата от "майстора" беше "заминал двигател, ремонта излизаше огромна сума, а проблемът се реши само със смяна на гумички.Може би тези неща са съвпадения и иначе ста много добри майстори?А какво ще кажеш за отговор от "майстор"-с карбуратори не се занимаваме?Сигурно защото е много добър сервиза затова...
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    GTipo написа:
                    01 написа:
                    sachma написа:
                    Ем комплект са некадърници, осонебо пък тия в Дружба.
                    Здрасти колега,Не зная какво си разочарован от сервиза в Дружба, но там минават по 30 автомобила дневно и нямаме проблеми с качеството.Ако имаш някаква рекламация готов съм да я видя и поправим положението, ако вината е в нас.Това е в моите възможности!Заповядай на сервиза в Сливница, срещу Кенар.Гаранцията на работата е от 1-2 години и тя се уважава.Иначе, знаеш, понякога нещата така изпростяват, че заради нещо дребно, стават големи скандали и настъпват понякога неоснователни разочарованияИ аз познавам един глупак и простак, който работи в Кока Кола, но това не означава че Кока кола е за простаци и там работят простаци.С уважение!
                    Там ли работиш? Караш ли италианка?Аз съм доволен от сервиза на Павлово, точни хора!Не съм много от продажбата на гуми. Защо не се казва по телефона че слагането на гуми става само на Сливнища? И че гаранцията им важи САМО ако са сложени там?
                    Гаранцията на гумите важи, независимо от къде са купени гумите, но гарнционната карта трябва да е заверена от сервиз .Полагаме много усилия , за да изпълняваме рекламациите на гулите и последния път, при една "критична", тоест не напълно ясна рекламация, д вносителя си раздулихме разхода, за да може човекът да си ходи доволен.А понякога има "критични" рекламации, които могат еднакво да бъдат уважавани или неуважавани и няма как да разбереш, тогава действуваш по усет.Толкова за гумите но Сливница!Да знаеш, телефонът не е начин на общуване в този бранш,н знаеш с кого говориш,не знаеш какво ще те питат, не си подготвен за отговор, който често изисква справка в каталог и ценник, нито знаеш дали в момента не общува с клиент или нещо друго- притеснително е за този, който трябва да отговаря, защото може и да е зает.Не се сърдете за такива дребни неща, ако може.Иначе имаме и сервиз за гуми в Дружба 2 , на бензиностанцията Джордан , бул цветан Лазаров 85.Адресите ги има в сайта и клуба.Поздрави!

                    Коментар


                      #11
                      sachma написа:
                      01 написа:
                      sachma написа:
                      Ем комплект са некадърници, осонебо пък тия в Дружба.
                      Здрасти колега,Не зная какво си разочарован от сервиза в Дружба, но там минават по 30 автомобила дневно и нямаме проблеми с качеството.Ако имаш някаква рекламация готов съм да я видя и поправим положението, ако вината е в нас.Това е в моите възможности!Заповядай на сервиза в Сливница, срещу Кенар.Гаранцията на работата е от 1-2 години и тя се уважава.Иначе, знаеш, понякога нещата така изпростяват, че заради нещо дребно, стават големи скандали и настъпват понякога неоснователни разочарованияИ аз познавам един глупак и простак, който работи в Кока Кола, но това не означава че Кока кола е за простаци и там работят простаци.С уважение!
                      Веднага ти отговарям-3 коли сме карали там, и за трите отзивите бяха"двигателя е заминал", при положение че и трите си пълнят километража .За поставянето на ауспуси просто нямам думи, Пежо 306 изгни ауспуха и отговорът беше цитирам"гниенето не влиза в гаранцията" Ако искаш още неприятни случки-още ще ти дам.А и да не говорим за цените, егати кожодерите сте.Другото 306 дето сме го водили там ядеше малко масълце, отново диагнозата от "майстора" беше "заминал двигател, ремонта излизаше огромна сума, а проблемът се реши само със смяна на гумички.Може би тези неща са съвпадения и иначе ста много добри майстори?А какво ще кажеш за отговор от "майстор"-с карбуратори не се занимаваме?Сигурно защото е много добър сервиза затова...
                      Аха, значи .....Явно не става въпрос за сервиза за ауспуси, защото там не се занимаваме с двигатели- той е точно специализиран.Би ли уточнил за кой сервиз точно става въпрос, защото не съм наясно- там имаме 3 сервиза.А това, за "кожодерството".... :P :P :P , би следвало за се усети в касата на фирмата, но ....Виж , явно е налице проблем някъкъв....което се случва и в най добрите сервизи.Но определено, на фона на многото падобни сервизи, работим с добро отношение, с желание и с гаранция.....имаме много клиенти които ни избират, след неприятен сблъсък с "колеги", без да злостловя по техен адрес, защото не винаги ги познавам , а ине е редно.Ето виж сега, тръгна се от ауспусите, а е ясно че става въпрос за съвсем друго нещо.Поздрави!

                      Коментар


                        #12
                        Както по-рано казах, говоря за сервиза ем-комплект33 в Дружба, казах че там са некадърници.В други сервози на ем-комп. 33 не съм ходил.А това че има някакъв проблем...сигурно има, ама той не е в мен, казвам ти 3 пъти съм ходил там и трите пътизаключенията бяха умопомрачителни.Вадиха се изводи"заминал двигател" без дори компресия да замерят...даже се почваше пазарлък за цената на ремонта, а цените бяха като във сервиза на Пежо във Франция...абе к’во да коментирам повече-няма смисъл.А иначе във вашия сервиз не съм ходил.Е, след всичко казано дотук надявам се няма да тръгнеш да ме убеждаваш че колегите ти в Дружба работят супер,нали?Щото те там и ауспуси правят...за СПАЗВАНЕТО на ГАРАНЦИЯТА съм ти обяснил по-горе.А и тия неща дето ти ги обясних тука честно да ти кажа във форума им ги няма...защо ли?
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #13
                          sachma написа:
                          Както по-рано казах, говоря за сервиза ем-комплект33 в Дружба, казах че там са некадърници.В други сервози на ем-комп. 33 не съм ходил.А това че има някакъв проблем...сигурно има, ама той не е в мен, казвам ти 3 пъти съм ходил там и трите пътизаключенията бяха умопомрачителни.Вадиха се изводи"заминал двигател" без дори компресия да замерят...даже се почваше пазарлък за цената на ремонта, а цените бяха като във сервиза на Пежо във Франция...абе к’во да коментирам повече-няма смисъл.А иначе във вашия сервиз не съм ходил.Е, след всичко казано дотук надявам се няма да тръгнеш да ме убеждаваш че колегите ти в Дружба работят супер,нали?Щото те там и ауспуси правят...за СПАЗВАНЕТО на ГАРАНЦИЯТА съм ти обяснил по-горе.А и тия неща дето ти ги обясних тука честно да ти кажа във форума им ги няма...защо ли?
                          Здрасти!Пиша ти с разбиране, защото и на мен ми се случва да костатирам неща, коит констатираш ти!Въобще, "българите" са специалисти по провалите и това го показва цялата им история и здравословно състояние, което е плачевно.Едно време, се гордеех че съм българин, днес не се гордея, дори и се отказах от тази дума, защото носи разочарования на всеки, който я използува.Моля често и учтиво "българите", да ми обяснят какво е значението и смисъла на тази дума и досега нито веднаж, никой не ми е отговорил, колкото и да се замисля и да се е мъчил.Не се опитвам да ти обясня колко сме "велики и добри".Би било глупаво това, дори ако го помисля , а пък и да го сторя. :D :D :D Следя с интерес, нашите "възходи" и нашите "падения",знаейки че нито възходите са възходи, нито паденията са падения.Но разбери, в Дружба работят 12 монтьора , в три сервиза.Ти си "разочарован" от един или от двама.Ето тук е разминаването, ако усетиш за какво става въпрос.А относно "ауспусите" ни, смея да твърдя, че няма по добри в страната, защото монтираме около 3000 ауспуха на месец, само с два сервиза, което не го прави НИТО ЕДНА ФИРМА В СТРАНАТА! :D :D :D Сега разработвам и третия сервиз , долу на Сливница, който сега монтира до 5 ауспуха дневно,а трябва да скочи на 20-25 аспуха дневно.Казвах ти, че имам властта и възможността, ако това е възможно, да приема и оправя евентуална рекламация, ако тя е спорна.Разбира се, това не мога да го направя насила или без съдействие от другата страна.И ще ми е интересно да видя и да разбера по отблизо нещата. И отново ще завърша така, както започнах, без да се оправдавам или да оправдавам евентуални грешки на нашите хора там.Ясно е , и те грешат!"Българите" искат нещата да са наред, без самите те да са наред.А това, че те не са наред, се вижда по боклуците, по лицата им, по болестите им, по бедността им, по нервността им, по некро- президентите им, по полицаите им...по всичко! :P По някой път се шегувам, че "клиентите" определят облика на обслужването и живота си.Знаеш ли , колко често се сблъсквам с клиенти "менте", със служители "менте"/включително и наши/....с учители менте.В тази страна ВСИЧКО Е МЕНТЕ и не е редно , да искаш от нас да сме истински, нали?Пак ти пиша, не за да се оправдавам, защото те рабирам и много често изпадам в подобно и даже в много по глупави ситуации от твоята!И то дори във фирмата, която зависи от мен.... :P :P А да не ти разказвам, в какви ситуации изпадам навън от тази фирма....http://www.emk-33.com/gallery2/main....2_itemId=15314

                          Коментар


                            #14
                            За съжаление за повечето неща си прав за БГ...
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #15
                              специално за ауспусите съм доста доволен от ем компклект, както и доскоро сервиза им в павлово ми беше фаворит, е малко се издъниха, но като цяло отношението е ок. определно някой знае как се печелят клиенти в тази фирма, кофти само, че като питах предния път за намаление за клуб фиат и казаха "Няма"- а това съм го чел някъде тук, как да е 10 или 20 лв не са от значение, въпроса беше принципен.
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X