Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител LUK за Fiorino, Bravo и Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединител LUK за Fiorino, Bravo и Brava

    Здравейте, първи пост във форума и малко кофти с обява да се почва Попринцип съм Фордаджия (можете да видите раздела с части във fordclub.bg) и към България мъкна части за Фордове, но тоя път ми изпаднаха няколко добри оферти за Фиат и Опел и ще наспамя малко "чуждите" форуми :PНе съм магазин или търговец дето вкарва яко части. Понякога ми изпадат изгодни неща от разпродажбите на дилърите и тук ги давам на около 1/2 дори има и по 1/3 от цената им. Частите, които нося са ГАРАНТИРАНО ОРИГИНАЛНИ!Та, продавам Комплект съединител LUK - феродов диск, притискател и лагер за Fiorino, Bravo и Brava. Номерът на комплекта е 620218600, за да проверите съвместимостта с вашите мотори и скорости. Ето и снимки:Забравил съм да снимам лагера, но е в комплекта. Намира се в София, но не е проблем да пратя по куриер. Тежи около 5кг.Цената: 280 лева.За контакт - ЛС, по мейла или в темата.
    Не съм магазин или търговец, понякога се добирам до нови оригинални части на разпродажба директно от дилърите!
    Пишете на мейл: partsmanbg@gmail.com или ЛС, ако търсите нещо и ще се опитам да го набавя.

    #2
    Ъп
    Не съм магазин или търговец, понякога се добирам до нови оригинални части на разпродажба директно от дилърите!
    Пишете на мейл: partsmanbg@gmail.com или ЛС, ако търсите нещо и ще се опитам да го набавя.

    Коментар


      #3
      Още един ъп
      Не съм магазин или търговец, понякога се добирам до нови оригинални части на разпродажба директно от дилърите!
      Пишете на мейл: partsmanbg@gmail.com или ЛС, ако търсите нещо и ще се опитам да го набавя.

      Коментар


        #4
        здр

        колега не че нещо ама същия го намирам за 180 лв чисто нов
        карай разумно

        Коментар


          #5
          Това е похвално колега! Up.
          Не съм магазин или търговец, понякога се добирам до нови оригинални части на разпродажба директно от дилърите!
          Пишете на мейл: partsmanbg@gmail.com или ЛС, ако търсите нещо и ще се опитам да го набавя.

          Коментар

          Working...
          X