Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Завършил ли е ремонта на южния участък от прохода"Шипка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Завършил ли е ремонта на южния участък от прохода"Шипка

    Колеги някой минавал ли е от там още ли се минава през Бузлуджа.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Не е завършил минах от там нарязано е страшно от чешмата до първото разширение преди царския завой.От там нагоре е закърпена почти идеално и може да се кара.Не е както беше явно са запретнали ръкави и яко работят.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Пиша и сам си отговарям вече завърши ремонта и е направено добре ще изкара една зима :D
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Пиша и сам си отговарям вече завърши ремонта и е направено добре ще изкара една зима :D
        Чак не мога да повярвам......минавал съм там безброй пъти...някакъв ужас беше........

        Коментар


          #5
          ама те само са кърпели, така ли? аз бях останал с впечатление че изцяло ще го преасфалтират. Като минавах последно през юни месец там никъде нямаше метър здраво парче асфалт
          Audi 1.8S златен талон

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Пиша и сам си отговарям вече завърши ремонта и е направено добре ще изкара една зима :D
            Здравейте !Понеже ми предстой да пътувам през предстоящият зимен сезон между северна и южна БГ, да питам - от къде е по-добре да се минава - през Шипка или през Прохода на Републиката ? През Шипка не съм минавал никога. В какво състояние е след "ремонта" ? Ако някой има поглед върху двата прохода - нека сподели от къде е по-дбре да се минава през ЗИМНИЯ сезон.През Прохода на Републиката - минавам относително редовно. Южната страна е ок.Поздрави, Б.Борисов
            Fiat Tipo 1.6 AGT

            Коментар


              #7
              BBorisoff написа:
              Tornado написа:
              Пиша и сам си отговарям вече завърши ремонта и е направено добре ще изкара една зима :D
              Здравейте !Понеже ми предстой да пътувам през предстоящият зимен сезон между северна и южна БГ, да питам - от къде е по-добре да се минава - през Шипка или през Прохода на Републиката ? През Шипка не съм минавал никога. В какво състояние е след "ремонта" ? Ако някой има поглед върху двата прохода - нека сподели от къде е по-дбре да се минава през ЗИМНИЯ сезон.През Прохода на Републиката - минавам относително редовно. Южната страна е ок.Поздрави, Б.Борисов
              Е шипка през зимата - колега не се излагай. Въобще недей пробва освен ако времето не е като в днешните дни. Даже ако не се лъжа точно в началото откъм Габрово има знак че при зимни условия да не се минава.Така че Прохода на Републиката.Честно казано прохода едва ли ще те впечатли - като имам предвид преди това по какъв път ще караш от Свищов до Полски Тръмбеш.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                Punto SX написа:
                Е шипка през зимата - колега не се излагай. Въобще недей пробва освен ако времето не е като в днешните дни. Даже ако не се лъжа точно в началото откъм Габрово има знак че при зимни условия да не се минава.Така че Прохода на Републиката.
                Сърдечно благодаря, колега Punto SX ! Вече немам колебения - пътят ще е през Прохода на Републиката.Значи скоро няма да видя прохода Шипка Поздрави, Б. Борисов
                Fiat Tipo 1.6 AGT

                Коментар


                  #9
                  BBorisoff написа:
                  Punto SX написа:
                  Е шипка през зимата - колега не се излагай. Въобще недей пробва освен ако времето не е като в днешните дни. Даже ако не се лъжа точно в началото откъм Габрово има знак че при зимни условия да не се минава.Така че Прохода на Републиката.
                  Сърдечно благодаря, колега Punto SX ! Вече немам колебения - пътят ще е през Прохода на Републиката.Значи скоро няма да видя прохода Шипка Поздрави, Б. Борисов
                  Определено Прохода на Републиката е по-добрия вариант!През Шипка свят ще ти се завие :D

                  Коментар


                    #10
                    А през прохода на Републиката ще ти се скапе окачването.И ще ти писне от турски и румънски влекачи които изсипват стоката си по завоите и не можеш да ги изпревариш защото поддържат скорост като на лек автомобил.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      А през прохода на Републиката ще ти се скапе окачването.И ще ти писне от турски и румънски влекачи които изсипват стоката си по завоите и не можеш да ги изпревариш защото поддържат скорост като на лек автомобил.
                      И ако си "влюбен" в шофирането определено "Шипка" е по добре със завоите си
                      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                      Porsche 944 S2
                      http://www.valmcrae.snimka.bg/
                      http://vbox7.com/user:val_mcrae
                      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                      Коментар

                      Working...
                      X