Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам фиат мареа1.9тд на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам фиат мареа1.9тд на части

    продавам си фиатката заради проблем с лагер на колянов вал,а и съединителя е чао,пр.броня също счупена,иначе всичко останало е ОК,ако някой има интерес може и цялата да ядам на добра цена.Тел.за контакт 0887919541,намира се в София.Малко цени:глава-250;ГНП-200;турбо-250;картер-120;дебитомер-80;маховик-30;всм.колектор-50;исп.колектор-50;гърнетата-90;дюзи-50лв/бр.;рейка-60;стартер-50;алтернатор-50;маслена помпа-90;интеркулер-80;За другите неща ако може да ми звъните на телефона.
    Прикачени файлове

    #2
    мареа 1.9тд/101кс.

    главата е със сменени гумички на клапаните.

    Коментар


      #3
      Re: продавам фиат мареа1.9тд на части

      ickata156 написа:
      продавам си фиатката заради проблем с лагер на колянов вал,а и съединителя е чао,пр.броня също счупена,иначе всичко останало е ОК,ако някой има интерес може и цялата да ядам на добра цена.Тел.за контакт 0887919541,намира се в София.Малко цени:глава-250;ГНП-200;турбо-250;картер-120;дебитомер-80;маховик-30;всм.колектор-50;исп.колектор-50;гърнетата-90;дюзи-50лв/бр.;рейка-60;стартер-50;алтернатор-50;маслена помпа-90;интеркулер-80;За другите неща ако може да ми звъните на телефона.
      10. Забранено е "избутването" ("повдигането") на теми от авторите им по-често от веднъж на 24 часа! Забранено е избутването на обяви от други потребители, освен от авторите им или от модератор, по молба на автора, в случай че потребителят няма техническа възможност! При първо нарушаване на това правило следва предупреждение, а при следващо БАН за 7 дни.

      Коментар


        #4
        Част

        Здравей колега . Трябва ми част от задния панел , да се изреже , че моята гушна един стълб . Чакам отг на ЛС . Благодаря !

        Коментар


          #5
          Колега цена за задната броня?
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

          Коментар


            #6
            ето още няколко цени:пр.капак-80;заден-100-със всичко по него;задна броня-лявя,дясна част по 50лв,а централната също 50лв;пр.врати,окомплектовани със всичко,без забел.-110лв./бр.;задните,също без забележка-90лв/БР;калник-50;фар ляв/десен-40;стоп ляв/десен-30;рейка-60;радиатор-60;водна помпа-25;радиатор парно-30;предни седалки-50лв/бр;дюзи-50лв/бр;дискове-20лв/бр;барабани по 15;накладки предни и задни нови по догов.+още много,много други части.

            Коментар


              #7
              Външните дръжки на предните врати свалят ли ти се?Пластмасови ли са,цена?
              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

              Коментар


                #8
                все още всичко е налице,ако може да ми звъните на телефона,защото през деня съм на работа и нямам достъп докомпютър(0887919541) Yellow_Flash_Colorz_PDT_14

                Коментар


                  #9
                  ickata156 написа:
                  все още всичко е налице,ако може да ми звъните на телефона,защото през деня съм на работа и нямам достъп докомпютър(0887919541) Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                  На предната брония и фаровете цена да ми дадеш

                  Коментар


                    #10
                    фарове-50лв/бр,а бронята е счупена.

                    Коментар


                      #11
                      извинявам се фаровете са по 40лв.

                      Коментар


                        #12
                        колата се намира в Дружба1,за момента е в сервиз и все още не е разглобена за това ми звънкайте по отрано

                        Коментар


                          #13
                          звънкайте смело все още всичко си е налице

                          Коментар


                            #14
                            хайде колеги не се стеснявайте :D

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X