Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4 бр. летни гуми и железни джанти - ПРОДАДЕНИ !

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 4 бр. летни гуми и железни джанти - ПРОДАДЕНИ !

    айдеееее !! намалението !!!!давам ги за 80 кинта джантите и 50 лева за гумитеДжантите са проверени, не са криви. От страната на камерата са изчистени от ръждицата и са чистак-бърсак !Колата ми се движи в момента с тях ( и гумите и джантите ) продавам ги защото си имам нови джанти с гуми и тези са ми в повече.
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    #2
    Извинявай - какви са джантите - гумите?13", 14"???

    Коментар


      #3
      Тази "намалена" цена за бройка ли е или за комплекта ?!?!?!
      <...>

      Коментар


        #4
        Lanchia Dedra 1600 i.e - 835A100 - CentraJet 2 ’91 - значи са 14"
        no pain no pain

        Коментар


          #5
          такааа да внеса малко яснота ! гумите са Ласса, това им е трети сезон. Размера е 175х65х14. Имат около 3 мм грайфер. продават се 4 те за обявената цена. Имам снимки, но съм ги правил с телефона си и от тях не се вижда много ясно за какво иде реч.Джантите са стоманени. Стават за всички италиански коли. Както казах не са криви и спокойно могат да се карат. Даже се замислям дали изобщо да ги продавам.. ама карай ! обявил съм ги вече. Гумите и джантите се продават по 4 в комплект - 4 гуми и 4 джанти. Обявените цени са "твърди" и достатъчно атрактивни, няма да се пазарим за отстъпки.Ако има желаещи да гледат гумите или джантите, това може да се уреди сутрин или вечер. Гаража ми се намира в квартал Мотописта (зад Билла на бул. България и ул. Тодор Каблешков)
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #6
            Еййй !!! 130 човека са видяли темата и никой не се закачи 80 кинта за 4 джанти ли е много ??? или 50 за гумите Хайде тогава предлагам ако някой иска да ги пазарува да каже цена ! Само ми пречат в гаража! Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 накрая ще заминат в кофата и всички ще сме доволни
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #7
              е колега, ако никой не ги иска сега не бой се той човека дето му трябват джантоци ще се намери, ама що не си им сложиш по едни зимни гуми, и да си ги сменяш зима лято, ама щом си решил то има време, ще се намери кой да ги вземе, София е голям град........преди време тука за една вечер Варна осъмна с 50тина автомобила без гуми и джанти, неква група направила удар....
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #8
                x 1/9 написа:
                Еййй !!! 130 човека са видяли темата и никой не се закачи 80 кинта за 4 джанти ли е много ???
                ами май си е множкоаз преди 2-3 годинки взех 5 15" железни джанти за Бенца за 90 кинта барабар с гуметата (вярно е че гумита бяха на по 7-8 годинки и почти сликове )но за всеки влак си има пътници
                ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                Коментар


                  #9
                  phoenix написа:
                  е колега, ако никой не ги иска сега.........
                  то така и ще стане. купих разни бои и химии и ще ги боядисвам този виикенд а гумите ще заминат в кофата ) не ми се занимава да ги пазя.
                  lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                  ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                  Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                  Коментар


                    #10
                    KPAHK написа:
                    x 1/9 написа:
                    Еййй !!! 130 човека са видяли темата и никой не се закачи 80 кинта за 4 джанти ли е много ???
                    ами май си е множкоаз преди 2-3 годинки взех 5 15" железни джанти за Бенца за 90 кинта барабар с гуметата (вярно е че гумита бяха на по 7-8 годинки и почти сликове )но за всеки влак си има пътници
                    сигурно е множко ! само дето една прилична джанта по моргите е 50 кинта ... хайде за гумите не говоря. там е много относително понятието "цена за секънд хенд гума". аз знам едно - за всеки влак си има пътници
                    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                    Коментар


                      #11
                      благодаря за поста в моята обява купува!ще обмисля изложените спецификации и ще сравня с цената за 4нови гуми за моитте 15" и ще ти предложа каква цена ме устройва/схемата е такава 4хНОВИ ЗИМНИ ГУМИ 185/55/15 =? 4хНОВИ ЗИМНИ ГУМИ 185/60/14 + 4хСТОМАНЕНИ ДЖАНТИ 14" втора употреба/надявам се да намерим общ език пс замалко да забравя, каква е ширината на джантите? 5, 5.5, или 6 инча
                      Bravo SX TD100, 1997

                      Коментар


                        #12
                        simps написа:
                        благодаря за поста в моята обява купува!ще обмисля изложените спецификации и ще сравня с цената за 4нови гуми за моитте 15" и ще ти предложа каква цена ме устройва/схемата е такава 4хНОВИ ЗИМНИ ГУМИ 185/55/15 =? 4хНОВИ ЗИМНИ ГУМИ 185/60/14 + 4хСТОМАНЕНИ ДЖАНТИ 14" втора употреба/надявам се да намерим общ език
                        ако следваме схемата ... само за протокола - Йокохама 175х65х14 - 117 лева за бройка 468 лева за комплекта + 80 за джантите... 548 лв. за цялата магария. тази сметка я правих онзи ден, като гледах зимните гуми за мен аз съм на ръба да си ги запазя за мен тези джанти.. ама хамалогията по смяната не ме кефи много
                        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                        Коментар


                          #13
                          съжалявам за закъснението, ама исках да проуча въпроса най-подробнозначи въпросната схема не ме устройва, защото намерих зимни гуми 185/55/15 за 120 лв и установих, че след цялата сложна врътка в най-добрия случай ще спестя по 5 до 10 лв на гума и ще съм с по-лош външен вид на колата което не си заслужава разправията
                          Bravo SX TD100, 1997

                          Коментар


                            #14
                            simps написа:
                            съжалявам за закъснението, ама исках да проуча въпроса най-подробнозначи въпросната схема не ме устройва, защото намерих зимни гуми 185/55/15 за 120 лв и установих, че след цялата сложна врътка в най-добрия случай ще спестя по 5 до 10 лв на гума и ще съм с по-лош външен вид на колата което не си заслужава разправията
                            не с екоси !! вчера продадох и джантите и гумите
                            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                            Коментар

                            Working...
                            X