Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изненада на разсъмване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изненада на разсъмване

    Малко предисловие - от приблизително 3 години бях щастлив собственик на Фиат Типо ’89 г. Стара колица но винаги безпроблемно ме е возила и никога не ме е оставяла на пътя. Преди малко повече от 5 месеца започнах работа в София и разбира се вярната колица безаварийно ме возеше по софийските булеварди. Преди по-малко от месец и сложих чисто новичка газова уредба BRC и идилията стана пълна. До тази сутрин, когато излязох пред блокът ми в Младост 3 отивайки на работа и на мястото където скромното ми фиатче бе паркирано предния ден стоеше едно празно изпълнено с мъка място. Все си мислех, че и крадците имат "професионално" достойнство и няма да си сложат главата в торбата за 16 годишна кола, но явно съм се лъгал. Може би регистрационният номер "ВТ" различаващ се от всички останали наоколо "С" е бил допълнителен стимул. Незнам. Факт е, че ми откраднаха фиатчето, а аз просто си казвам мъката тук. Пазете си колите колеги, защото явно крадците не подбират стара или нова.

    #2
    Борко нЕма да се плашиш (такава си ни е държавицата) - БРАВОТО ЗОВЕ
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    Коментар


      #3
      съжалявам човек и на мен ми откраднаха колата преди 2г. неподбират гадовете каквото им трябва тва взимат
      ко да направя човек....не работи

      Коментар


        #4
        мнооооого кофти,неам думи простокажи рег.номер и някакви белези ако има,някой може случайно да я види някъде

        Коментар


          #5
          имам 5-6 човека от 1-ви канал на ОК,даже трябва сега да дойде един от тях и ще му кажа

          Коментар


            #6
            Благодаря за готовноста за помощ. Ако трябва да съм честен, не залагам големи надежди но все пак знае ли човек.Реистрационният номер на колата е ВТ0465АККолата е тази на аватара ми - тъмнозелен металик. Довечера като се прибера ще постна снимки - най-малкото да остане за спомен.

            Коментар


              #7
              Съжалявам колега.Това е много неприятно. Все пак недей да си тровиш нервите.Ще си вземеш по-хубава сега! А номера и аз го записах и ако може да се направи нещо веднага ще пиша!
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                #8
                Колега, да не те обезсърчавам ама най вероятно е започнато разкостването на колицата вече - те такива не ги карат или продават ами заминават за части - това е единствения начин да им вземат пари - просто е имало поръчка за такава...Надявам се че си имал каско - ако не - моите ИСКРЕНИ съболезнования и съчувствие...
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Yavor написа:
                  Колега, да не те обезсърчавам ама най вероятно е започнато разкостването на колицата вече - те такива не ги карат или продават ами заминават за части - това е единствения начин да им вземат пари - просто е имало поръчка за такава...Надявам се че си имал каско - ако не - моите ИСКРЕНИ съболезнования и съчувствие...
                  Не, нямах каско. Живеех с излюзията, че няма да се излъжат да крадат такава кола. Вече илюзии нямам.

                  Коментар


                    #10
                    не се знае ...на мен преди година и половина ми откраднаха типото. също 89г.подадох жалба и я пуснах за издирване (това в полицията)след около 2 месеца ми се обадиха полицаите да отида да си позная колата.явно хлапета се бяха повозили и я зарязали пред един блок. съседка се обадила да се оплаче, че тая кола седи там вече 6 месеца и така аз пак си имам количка.липсваше само столчето на детето. резервоарът си беше пълен. запали от раз (само дето нямаше ток)дано и при теб се оправят нещата.
                    Tipo 1.6 [149C2046]

                    Коментар


                      #11
                      Какво да говорим......живеем в Намибия! виж линка!!!

                      Коментар


                        #12
                        Ето така изглежда(ше) "Типо"-то.

                        Коментар


                          #13
                          изненада

                          и моето още на 4 та седмица го разбутаха за крадене и на косъма, а на един познат му взеха докато отишъл да уговаря за работа ГАЗ и то строшен контейнеровоз от 82 година .
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            Колега моите искрени съжаления... на мен така ми дигнаха 2002 г. януари уното, в Люлин 5... След седмица го намериха полицаите в Люлин 1, дори и детското столче си беше там... И аз така разсъждавах че няма да я бутнат тая кола, ама... Същата година но декември ми дигнаха пунтото от центъра, на Съборна... искаха откуп, но аз си имах каско и им казах да го духат, март 2003 го намериха срещу първо районно...Дано имаш късмет!
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                            http://forum.fiat-bg.org

                            Коментар


                              #15
                              Забелязал съм, че няма никакво значение какво караш - винаги може да ти откраднат колата.На мен ми взеха преди 3-4 години Нисан Микра 1986г. (за щастие намерена след 2 часа, изоставена, само с прецакан стартер)На баща ми - Москвич 408, който служеше за зареждане на магазин - така и не се намери.На приятел - Лада, която едва ли можеше да продаде и за 100лв (за щастие изоставена на 500м. - свършил им бензина)
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X