Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа '98г. 1.9 ТД 75 (светло син) На части !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа '98г. 1.9 ТД 75 (светло син) На части !!!

    Колата беше страхотна,но за съжаление я настигна беда нямал съм никакви проблеми с нея,наистина вярна машинаВсичко по колата е налично БЕЗ предна броня,ляв калник,капак,ляв фар и радиаторите (вижда се и от снимките),всичко назад е здраво и готово за демонтажДвигателят е Перфектен (пробег 147000)Няма да изброявам наличните части-много са.Ще правя това само с продадените Ако някой се интересува за нещо да пита,може и на лични или 0883386048 -Стоян
    Прикачени файлове

    #2
    Винетката заменена и продаденаГумите+джанти запазениРезервната гума подаренаАкумулатор продаденСамо да спомена че не смятам да Забогатявам от части-просто гледам да ги разкарам преди да я дам за скрап- всичко по колата е запазено без предните 2 кори на вратите(пукнати са малко на лакътя)Продължавам да приемам оферти :D

    Коментар


      #3
      :D10. Забранено е "избутването" ("повдигането") на теми от авторите им по-често от веднъж на 24 часа! Забранено е избутването на обяви от други потребители, освен от авторите им или от модератор, по молба на автора, в случай че потребителят няма техническа възможност! При първо нарушаване на това правило следва предупреждение, а при следващо БАН за 7 дни.

      Коментар


        #4
        Барчето продадено за 35лв :D

        Коментар


          #5
          Колега интересува ме, предните дискове вентилирани ли са и в какво състояние са?
          АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
          Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

          Fiat 1100L 42г.

          Коментар


            #6
            Колегата е точен. Аз лично си купих някой неща от него и цените са добри. Огледах салона е доста добре запазен, но не е моя цвят инъче да съм скочил в тигана Да се счита за UP от мен.
            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

            Коментар


              #7
              :D

              Коментар


                #8
                На някой нещо да му трябва Двигателят е непокътнат !!!
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  :D

                  Коментар


                    #10
                    :D

                    Коментар


                      #11
                      Колата е продаденаТемата за ключ

                      Коментар

                      Working...
                      X