Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адски задръствания очакват софиянци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Адски задръствания очакват софиянци

    Абе Мите, нещо не ми се отвори линка, ама предполагам че става дума за предстоящите асфалтирания на булеварди, за които чух снощи по новините....Ама това вие софиянци сте голяма работа - хем ревете на умряло от дупки и лоша настилка, хем като вземат да ви асфалтират пак ревете - дето има една приказка - ’хем сърби-хем боли’....Имам чувството че ако ви лъснат цяла София с нов асфалт после ще има приказки от сорта на: -Е...ати скапания град, няма една дупка, да чуеш дали ти тропа колата или не - трябва да се ходи на стенд за проверка, не може да решим на ухо...Айде, малко богопомазаните да слезете на земята...ЕДИТ: Целия дир го няма в момента поне при мен - явно затова линка не се отваря...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Супер 1 месец ще е малко криво (при условие, че си спазят сроковете), но след това ще е супер - сега е момента за море Само дето по- големите проблеми са с по- малките улици....

    Коментар


      #3
      е тука на морето също е разкопано яко ама яко, така че сега е момента за планина
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        Ама на планина с кола ли се ходи бре Крачкомобилът и раницата на гърба само :P
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Мдаааа доста често напоследък съжалявам, че фиат не правят сериозни offroad машини

          Коментар


            #6
            morg написа:
            Мдаааа доста често напоследък съжалявам, че фиат не правят сериозни offroad машини
            Правят, правят! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ghlight=sedici
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Хехе ама и бързо се засягате - и все пак за мен сериозен Offroad-er е малко по- голяма машинка с повечко силици и правена специално за супер тежък терен (каквито са всички улици в българия) като Тойота Ланд Крузър, Ланд Ровър Дефендър, Мицубиши Паджеро ... не казвам, че италианците нямат някои читави 4х4 ама на тях силата им е в страстните, малки и пъргави колички не големи чудовища дето газят наред....

              Коментар


                #8
                абе чак пък хич да нямат:http://www.army-technology.com/contr...t=3296&start=0
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  Fiat Campagnola
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Вчера съвсем случайно мернах мрънкала които мрънкят в 24 часа. Ма защо сега, ма не може ли нощем ма не може ли еди кво си. Ей, няма угодия на българина. Реве че има дупки, когато реши да се прави, пак отваря е Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 такава уста. Ами като се замисли човек малко, ще се сети защо се прави сега. 1. Зимата е невъзможно. От гледна точка на метеорлогически условия, и от гледна точка на това че нищо няма да стане с положения асфалт.2. Нощем не може защото както може би НЕ се досещате асфалта го полагат ХОРА. А трудът нощем се заплаща Х2 според кодекса на труда. Т.е. излиза по скъпо.3. Дори да се намерят пари нощем да се прави, някой пак ще ревне че му нарушавали правата защото нощем му бучели машините и не можел да спи.И още нещо. Не знам защо си мислят всички че след като е решил да ходи всеки ден с колата (дори и до магазина) някой требва да се съобразява с него. Като е затворено затворено е. Не вярвам на запад някой да дава обяснения на водачите що е затворено. Там се слага един знак и работата е точна. Знае се че не трябва да се минава. А тука ако до знака няма полицай, все едно го няма. А да не говорим че всеки един трябва да спре и да го пита "А, може ли да мина?"

                    Коментар

                    Working...
                    X