Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли да има гласуване преди да се отстрани някой колега

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ли да има гласуване преди да се отстрани някой колега

    може би трябва да се пуска анкета дали да се отстрани даден човек от форума, и да гласуваме за това кой да се разкара и кой не, струва ми се доста по правилно, отколкото един човек да решава този не ме кефи онзи е ок другия ще видя какво ще каже и го махамДо админите: Предлагам всяко отстраняване да става с гласуване на поне част от колегите или да се дава поне 3 дни гласуване и да следва отстраняване или не
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    ами аз не мисля че трябва да се гласува има правила на форума които трябва да се спазват ако не се спазват а се нарушават системно и с цел дразнене на друг участник мисля че няма защо да се гласува
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      само че това кой от какво се дразни е доста разтегливо понятиеп.с.в случая прочет за какво е отстранен Иво и ми кажи кой от какво се о подразнил и това достатъчно ли е?половината от раздела за войната по пътищата и карането с 200 км/ч се псуват и дразнят но това причина ли е да ги разкараме. Все пак това е форум, не ICQ
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        stef написа:
        ами аз не мисля че трябва да се гласува има правила на форума които трябва да се спазват ако не се спазват а се нарушават системно и с цел дразнене на друг участник мисля че няма защо да се гласува
        Абсолютно вярно и точно!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          еха......ама като гледах мача франция-италия съдиите се консултираха преди да отстранят Зидан при неговото супер грубо наручение, ама консултация имаше. Да не говорим че с навлизането на новите технологии би трябвало да се подлагат решенията на съдията на коментар и да се проверяват повечето въпросни ситуации от камерите и тогава да се взема решение за картони.......един такъв съдия промени наш мач на световно и не видя кой вкарал гол с ръка!!!!тогава бяхме на друго мнение за съдиите.!!!аре повече няма да се нервирам, ама не сте прави Бай Тошовото време свърши отдавна май или не е така във форума на Фиат.Да не говоря че във форума на Ланчиа и Алфа се говори че това е форума на Митко, не на Фиат.........без коментар !!!!
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            phoenix написа:
            еха......ама като гледах мача франция-италия съдиите се консултираха преди да отстранят Зидан при неговото супер грубо наручение, ама консултация имаше.аре повече няма да се нервирам, ама не сте прави Бай Тошовото време свърши отдавна май или не е така във форума на Фиат.Да не говоря че във форума на Ланчиа и Алфа се говори че това е форума на Митко, не на Фиат.........без коментар !!!!
            Чакай колега.За форума на Alfa Romeo не знам, но къде видя във форума на Lancia такова твърдение???
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              ето гледай: http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...0%F2хайде лек ден че имам работа, а работата ми е да помогна на един колега с Типо, а не да се ям с някой от форума, че разговора е нервиращ. Нищо лично, ама нещо трябва да се промени. Ако и аз изчезна ще ме намерите в Ланчиа форума, там сме по приятели. Брат ми има Дедра, така че .... идеята на тези форуми не е ли да имаме повече приятели и познати на които да разчитаме и да си помагаме взаимно иликакво да се дърпаме, караме, отстраняваме.........Аз лично имам много нови познати с някой дори се сприятелихме и се виждаме, ходим си нагости.....ама следващия път някой като каже нещо дето ми накривило калпака и БАН, няма повече биричка няма салатка няма съвети, да внимавате ей че ЩЕ ВИ СЕ РАЗСЪРДЯ.аре стига.
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #8
                Аз ще карам по темата........всеки форум си има правила...всяка една организация си има правила...всяка една страна си има закони........които трябва да се спазват......по същата логика държавата трябва да прави референдум за всеки един законопроект...после като започне прилагането му, ще трябва да се налага отново референдум дали е правилно тълкуван....и така ще си ревем във вечни спорове и референдуми...........законите се правят от нашите законодатели, предлагат се и се гласуват от тях...ние трябва да ги спазваме, харесва ни или не, ние сме длъжни да ги спазваме.......на всеки нещо не му харесва....."няма на света доволни..."-Крал Лир........Единственото, което бих подкрепил е дебат за виновността на Иво, но не вярвам много в това, тъй като знам как ще се "осере" темата.....заложено ни е в природата и манталитета - да се заяждаме, да се караме, да си мерим пишките, да бягаме от обективността, безпристрастността, справедливостта.........не можем да разговаряме, да дебатираме, няма продуктивност, няма и хъс за това...има приказката за Нане и Вуте........това е.

                Коментар


                  #9
                  Аз не можах да разбера за какво му е бана на Иво!Може ли малко разяснения.

                  Коментар


                    #10
                    За какво правила говорим, като както на всички е ясно, че не сте ги писали "вие". Всички неудобни макар и градивни отдавна се отрекоха от вас, други като Иво ги изгонихте "вие". Каквото и да си гласувате, каквото и да правите, тук нещата никога няма да се оправят. Колкото по-рано го разберете толкова по-добре. п.с. И ДА ЖИВЕЕ МИТКО ФОРУМЪТ!!!п.п.с. Да не ме изгоните и мен сега, затова е п.с.-ът

                    Коментар


                      #11
                      Mitko написа:
                      За какво да те гоним? Имаш точно 3 мнения във форума. 2 от тях са критики към създателите му. Повече не коментирам.
                      Че ти къде видя създателите му? Те отдавна те зарязаха да си "сереш на метеното", ако мога да използвам тази народна мъдрост. п.с. Не знаех че гоните хората по броя на мненията. Ще се постарая да не нарушавам това "ви" правило.

                      Коментар


                        #12
                        beer написа:
                        Аз не можах да разбера за какво му е бана на Иво!Може ли малко разяснения.
                        аз също не разбрах защо Иво има бан,и затова се ядосах че е отстранен, а между другото говорих преди малко и с него и той хабер си няма за какво има бан, направо хем е изненадан, хем не се учудва, понеже Митко отдавна го дебне
                        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                        ИТАЛФЕСТ 2007

                        Коментар


                          #13
                          Нека и аз напиша нещо. Не пиша често във форума, но определено го следя постоянно. Пиша когато смятам, че мога да помогна. Не одобрявам лошият тон в разговорите, но в същото време смятам, че трябва да сме по-демократично настроени. Аз съм ЗА това да има някакъв вид дискусия за това дали да бъде отстранен някой от форума(какъв вид дискусия, нека решат администраторите). Все пак нека се има предвид, че отстраняване от форума (така наречения бан) е най-тежкото наказание. Аналогията с картоните не е най-правилната. Тук не е футболен мач, тоест нямаме временна продължителност. Картона остранява от игра временно. Ако ще се дават картони, то нека бъдат временни: 24 часа, 3 дена, седмица, завинаги. Мисля, че софтуера на форума има такива възможности.
                          Analog Man...

                          Коментар


                            #14
                            Тук едно време беше по хубаво, после какво стана незнам. На мен също ми е интересно закакво има бан колегата Иво... струва ми се къдърно момче.Щом КФБ е сдружение - сдружението се състои от много хора които представляват една общност, а не само от един който да коли и беси както му изнася.Смешно е да се сравнява с футболни мачове или устройство на държави. Бана е грозно нещо и чисто обида. Затова за да се прецени дали някой заслужава бан е нужно мнението на повече хора... хората от това сдружение защото ако само един решава кой да е с бан и кой не - не е никак субективнои ще е въпрос на лично решение.Наистина от атмосферата тук почна много да лъха на "Митковия форум". Преди не беше така.Живеем в демократична държава и не всички мислят и имат манталитета на администратора за да пишат само това което повеляват правилата му!Да не говорим пък че се обижда като ученичка от нищото Малко по лажерно... за да се чувстваме всички в свои води, иначе тук ще останат да си пишат само десетина човека.За мен администратор не е нищо повече от редовия юзер и дали ще оспоря мнение на админ или прост юзер ми е все тая. Да не говорим пък че няма нищо лошо в оспорването на мнение.... разни хора, разни идеали

                            Коментар


                              #15
                              колегата правилно го е казал. нека форума да е за всички. това не е футболен мач, или парламент и да не се обиждаме толкова лесно и да спрем с тези неща като БАН за който не мисли по нашия наклон на......а, и да разкараш този бан от Иво, не вярвам той да се интересува пак от този форум ама.....никога не се знае какво ще ти потрябва утре
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X