Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Производство на всякакви нещица от стъклопластмаса

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Производство на всякакви нещица от стъклопластмаса

    Привет колеги! На вниманието на всички колеги! Предлагаме изработка на всякакви стандартни и нестандартни спойлери, брони, прагове, лайсни, куфари за багаж, топкейс-ове, джетбоксове, туби за високоговорители, кори за под двигатели, всякакви други щуротий за коли, всякакви мотори, превозни средства от всякакво естество. За контакти: моб. 0888364731 - Банана (Петър Петров) моб. 0887181449 - Хумппа (Анатолий Митев)

    #2
    Някакъв спойлер за тавана или багажника на Брава предлагате ли и ако да дали може да се изпрати по куриер до София благодаря


    Best Regards
    Fiat Brava 1.4 SX 12v

    Коментар


      #3
      tony__ написа:
      Някакъв спойлер за тавана или багажника на Брава предлагате ли и ако да дали може да се изпрати по куриер до София благодаря
      За съжаление не разполагаме с такава матрица. Тепърва трябва да правим. И ако е така трябва да кажеш точно какъв спойлер искаш (снимки, чертежи). Брава ще се намери за проба :DИзползваме куриерски услуги, не е проблем.П.С. Поради късният час казвам НАЗДРАВЕ на всички колеги

      Коментар


        #4
        Re: Производство на всякакви нещица от стъклопластмаса

        Humppa написа:
        Привет колеги! На вниманието на всички колеги! Предлагаме изработка на всякакви стандартни и нестандартни спойлери, брони, прагове, лайсни, куфари за багаж, топкейс-ове, джетбоксове, туби за високоговорители, кори за под двигатели, всякакви други щуротий за коли, всякакви мотори, превозни средства от всякакво естество. За контакти: моб. 0888364731 - Банана (Петър Петров) моб. 0887181449 - Хумппа (Анатолий Митев)
        Можеш ли да направиш странични прагове за фиат типо седичивалволе оригиналните?
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Не е лошо да дадеш нещо като ценоразпис за Типо/Темпра иБраво/Брава.Поне аз се интересувам от прагове и задно крило за Типо.Ако ти трябват, мога да направя и чертежи.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Ей сега много ще те затрудня ... Антикрило за Чинкуеченто ? И евентуално брони + прагове ? Кажи ми колко би излязло иначе аз ако ми харесат цените ще ти дам чинки да се пробвате върху него

            Коментар


              #7
              geshabeli написа:
              Не е лошо да дадеш нещо като ценоразпис за Типо/Темпра иБраво/Брава.Поне аз се интересувам от прагове и задно крило за Типо.Ако ти трябват, мога да направя и чертежи.
              Ти прагове от седичи ли искаш или други? Питам,защото ако искаш от седичи да направиме една обща поръчка за повече бройки
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Всъщност съм виждал как седят тия от седичи и....нещо което да пасва на колата.По ми харесват тези в стил Браво. Някой от форума беше правил картинки на фотошоп с добри прагове.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Humppa (адаш) я кажи колко ще ми струват прагове за Браво оригиналните дето са от абартх... сещаш ли се за какви става дума?мога да ти дам снимки.благодаря предварително
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар


                    #10
                    tony__ написа:
                    Някакъв спойлер за тавана или багажника на Брава предлагате ли и ако да дали може да се изпрати по куриер до София благодаря
                    И аз се интересувам от малко дискретно ръбче зад чистачката на петата врата - каквото има в оригиналните рекламни каталози за Брава на *.pdf ... айде да поръчваме две ако излиза по-на далавера ... ще намерим снимки - ще си отлея и багажника във форма от пяна ако трябва - и съм от русе и мога да му я занеса до Свищов (няма и 200 км отиване и връщане май). А колко примерни снимки с тунинговани брави, брадви и сякви бравички съм събрал - напрао да пускам май отделна тема с илюстрациите?
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар


                      #11
                      е такива прагове колко пари излизат ?

                      Коментар


                        #12
                        и аз такива търся колега дори има на оригиналните емблемки Абартх
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          #13
                          Re: Производство на всякакви нещица от стъклопластмаса

                          Humppa написа:
                          ...........Предлагаме изработка на всякакви стандартни и нестандартни ................, кори за под двигатели, ..............---------
                          Кажи някаква цена за това нещо... Става въпрос за Фиат Типо 1,4.
                          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                          --- в сърцето завинаги... ---
                          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                          Коментар


                            #14
                            цени

                            интересуват ме цени за прагове предна и задна броня козирка за типо.Аз съм от свищов и мога да скоча да си избирам само ми трябва ориентировъчно цена
                            Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                            http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                            Коментар


                              #15
                              колеги дайте някакви снимки на изработки от вас някаква ценова листа и да си правим сметките ние ?

                              Коментар

                              Working...
                              X