Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Tipo 1.6 i.e. 1994 година на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Tipo 1.6 i.e. 1994 година на части

    Продавам Fiat Tipo 1.6 i.e. 1994 година на частиДопълнителна информация на Skype или на тел:0899839563

    #2
    Снимки нещо на това което продаваш ?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Като изцяло цялата кола и всичко по нея. Довечера ще къча снимки

      Коментар


        #4
        Ето малко снимки
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Колега тия джанти колко бройки саМоже и на лично да ми отговориш.
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Хайде на Фиата днеска има утре няма :D който разбира тук се спира :D

            Коментар


              #7
              Що на части бе колега? Какво и е на колата? Дай някакви подробни данни и цена за цялата?

              Коментар


                #8
                Клапан почна да чатка Колега , а цена за части казвайте какво ви трябва и аз ще отговарям всичко останало няма как да го опиша по добре че е сменено по скоро като ходова час тампони отпреде одзаде на не повече от 2 месеца са и касови бележки мога да покажа :D

                Коментар


                  #9
                  Давайте Колеги, купувайте докато всичко го има все още :D 15 цоловите лети джанти са на бройка по 50 лева

                  Коментар


                    #10
                    Колеги, давайте на Фиата вас чака

                    Коментар


                      #11
                      Еййй здрави са тия фиати щом никой части не търси :D

                      Коментар


                        #12
                        Бензинова помпа - 50 леваВпраскваща дюза - 50 лева/бр.Стъпково моторче - 35 леваБордови компютър - 120 леваРадиатор на двигатела - 30 лева/бр.Термостат - 30 леваВъздушен филтар - 20 леваПредна седалка - 50 лева/бр.Задни седалки - 80 леваЗадна кора над Багажника с дупки за обикновенни 10-ки - 20 леваДвигател - 200 леваСпортна скоростна кутия - 180 леваРезервлар - 40 леваПредни врати зглобени - 80 лева ел.стъклаЗадни врати зглобени - 50 лева ръчкаГазова бътилка 37л. с изпарител с клапанчето с паспорт - 80 лева

                        Коментар


                          #13
                          Колега кажи цена на железните джанти без гумите

                          Коментар


                            #14
                            Колега имам 2 тоест 1 здрава и едната е с деформиран център ако искаш 1 кажи

                            Коментар


                              #15
                              Трябват ми две колега благодаря за бързия отговор и успешна продажба

                              Коментар

                              Working...
                              X