Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам части от Пунто МК1 1994година

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам части от Пунто МК1 1994година

    Продавам части от Фиат Пунто 1,1 бензин 1994 година две врати.Ще дам списък с цените и частите за който се сещам в момента,че имам налични:Фарове:Единият е със залепена една щипка,другия перфектен-25 лева здравия,20 лева лепения.Стопове:50 лева двата,30 лв./бр.,перфектниОборудвана глава:65 леваМоторче за парно:25 леваЗадни стъкла:15 лева бройкатаСтартер:50 леваДинамо:50 леваЗаден капак със стъклото:50 леваЛамбда сонда:30 леваРезервоар:25 леваБензинова помпа с кошничката:35 леваЖило за съединителя:60 леваЖило километраж:10 леваТабло:30 леваСпирачни апарати:20 лева дватаКомпютър:45 леваДатчик на коляновия вал:25 леваКилометраж без оборотомер с неработещ големия километраж измерващ общо километрите:Подарък!!!Имам още инсталацията на мотора,разни маркучи по охладителната система...може да изпускам нещо от нещата който имам,но за въпроси на ЛС или телефон: 0893763271Частите се намират в Радомир,но няма проблеми да пращам с Еконт.Цените не са крайни и търпят коментар!!!

    #2
    Добавям още:Пасажерската врата-оборудвана със ръчен механизъм за стъклото,ключалка и кора(единствено липсва огледалото).Вратата е бяла от двуврато купе.Цена:45 лева4 железни джанти 13" с летни гуми 155/70.2 Pirelli P400 Aquamile с ДОТ 0308 и с много грайфер-Почти нови+2 Yokohama A-Drive с ДОТ 1807-също като нови.Цената на целия комплект е 100 лева,като може да се дадат и само джантите(2 или 4)или само гумите...на кой както му трябва.Снимки на гумите и джантите: Линк 1 Линк 2Коментар на всички цени!!!

    Коментар


      #3
      Коментар на всички цени!!!

      Коментар


        #4
        RADIATOR IMA LI
        punto 1.1.

        Коментар


          #5
          интересува ме имаш ли цялата конзола зад волана-ръчките за фаровете,мигачите и чистачките.дай ми цена.

          Коментар


            #6
            Продадени са,колеги...

            Коментар


              #7
              трчбвами да4ика за температурата на водата които е доло на радиатора и горния реостата и буксата с 3 кра4ета

              Коментар


                #8
                Заминаха с радиатора,колега.

                Коментар


                  #9
                  Има едно реле, което контролира силата на перката на парното.Намира се под жабката до вентилатора на парното - една малка кутиика.Имате ли я и ако да каква е цената?

                  Коментар


                    #10
                    Нямам го,колега.Някъде в суматохата явно съм го разглобил и прибрал на тайно местенце.Утре ще поразровя по обстойно за да го потърся.Цените на всички части се коментират!!!Цените са ориентировъчни и са написани,колкото да има цена!!!

                    Коментар


                      #11
                      Хайде,Колеги...

                      Коментар


                        #12
                        Алтернатора замина.Има още неща за продаване...Коментар

                        Коментар


                          #13
                          :P

                          Коментар


                            #14
                            Стабилизиращата щанга дебелина и цена ще ми кажеш ли и лостчето за отваряне на багажника и пепелника при скоростите?

                            Коментар


                              #15
                              Нито едно от изброените нямам,колега.

                              Коментар

                              Working...
                              X