Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам изпарител/редуктор REG R90/e 30лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам изпарител/редуктор REG R90/e 30лв

    Продавам изпарител/редуктор REG R90/е на близо 2 години е и преди 350--400км е обслужен(почистен+нови оригинални мембрани+филтър).Подавам го защото минах на метан.Слаган е в гр.Русе в сервиз "Клас"основен представител на тази марка.Не знам колко вървят втора ръка но аз му искам да речем 30лв.Пращам по еконт.0895350443 Лъчо Грешен раздел -> Преместена. Има си цял раздел за такива работи.И прочети правилата на форума!Модераторски екип на Fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Е що па реши тука да го продаваш, няма ли раздел продава или викаш тука ще го лапнат като топъл хляб
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Чудех се къде да го постна и тук ми се видя по удачно.Извинявам се ако съм объркал.

      Коментар


        #4
        Е дано модовете приемет извинеята ти.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Ей, това е ИЗПАРИТЕЛЯ!! Много добър. Имах такъв преди време на темпрата, просто невероятен. Щом е обслужен в КЛААС значи е ОК, аз не можах да се орпавя с него и го смених, но преди да се повреди беше без забележки.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Колега изпарителя е много прецизен от към настройка,но направили се от точните майстори е просто перфектен и икономичен.

            Коментар


              #7
              Продаден

              Коментар


                #8
                Продавам изпарител/редуктор REG R90/e 30лв

                От мене + за колегата larito87. Много точен и коректен продавач,а и аз май извадих късмет тъй като за първи път пазарувам от този форум.Благодаря колега!
                Lancia Thema 834B000-стара класика

                Коментар

                Working...
                X