Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Триград

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Триград

    :D

    #2
    ягодинската пещера

    ягодинската пещера

    Коментар


      #3
      През м. август т.г. имах щастието да посетя със семейството си описаните в тази тема красоти. Това което видяхме не може да се пресъздаде с думи. Пожелавам на всеки да има възможността да се докосне до красотота на Родопите.Спахме в гр. Доспат в прекрасен хотел на цена 15лв. на човек, която ни се видя ниска след недобрите условия на хотел в Китен за същите пари само седмица преди това. Освен описаните в темата "чудеса" успяхме да видим и "Чудните мостове". Безкрайно съм очарован от гледката. Дни след като се прибрахме не мога да дойда на себе си от преживяното и да се настроя за работа. Направих много снимки, но не знам как да ви ги покажа. Ако някой има желание да ги види, нека ми каже как да ги кача!
      Peugeot 301
      Punto 1.9 JTD - на жената

      Коментар


        #4
        Преди три дни и аз посетих това страхотно място. По-късно ще постна снимки, защото трябва да им променя размера.
        Shit happens, sometimes...
        Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
        Marea 1.8 HLX - червена като аватара

        Коментар


          #5
          преди седмица и аз посетих тази местност, само че продължихме още по нагоре и минахме чак с.Буйново и спряхме в Кожари, където един приятел има къща :D красотата е неповторима...аз разбира се не бях с Фича защото все пак имаше лед и сняг...бях с Нива а приятеля на когото е къщата с Ленд Крузър 90 горе из калта и снега офроуда беше страхотен макар и да си обожавам колата - поклон пред руския дзвер
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Преди 3 часа и аз се прибрах от това чудно място.Неописуемо е просто а и този проект за още една стена 17км работен обект.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Преди известно време бях там на фотографска експедиция ... там + още 2-3 села в околността ... но погледнете какво успях да снимам до "Триградско ждрело3(small)"http://common3.hit.bg/HPIM0354.JPGА ето как като реших да мина напряко заради момичетата, които спряха пред мен и просто решиха да не тръгвам, какво бягане му ударих в 1 м преспа http://common3.hit.bg/PIC01415.JPGНаправо полетях Жалко, че не остана време да се спусна с въже за 8 часа през една от пещерите ... Просто си тръгвахме на другия ден и нямаше как ... срещу 15 лв се спускате през цялата пещера, много ще е интересно ...edit: Внимавайте като изкачвате дяволското гърло да не си ударите главата по стълбите И аз се изсмях като ми го казаха, но малко ми остана да се върна набързо по същия път до долния край на пещерата

              Коментар


                #8
                Мда и според мен няма по-красиви пещери и местност от Триград Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Определено си струва разходката Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
                TEMPRA 1.6S
                Преди нея TIPO 1.9TDS

                Коментар


                  #9
                  Аз зе Великден се запътвам натам-дано да е хубаво времето, че да разгледаме всичко
                  Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                  Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                  Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                  Коментар


                    #10
                    Priwet

                    Sajaliawam, che pisha na lat.... Sled 1 chas i az tragwam natam. Pojelawam si lek pat i da se darji fiatkata.
                    Помагай, за да ти помогнат и на теб!!!

                    Коментар


                      #11
                      Ето ТУК може да се види маршрута до там. Смятам и аз да посетя това място!
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X