Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

средна конзола на таблото на брава/о

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    средна конзола на таблото на брава/о

    Голем тунинг и направих на моита кошница ама ся ми требва малко махагонови ленти като тези на ауди или вектра ама незнам от де да си купя некои има ли идея.Ето и снимка на конзолата.Е не е моита ама я направих по същия начин.
    Прикачени файлове
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    #2
    мислим да стане нещо еи такова а?Ко ще кажете по въпроса????? :D Друго си е махагончето и на сивото му ходи.
    Прикачени файлове
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #3
      Не е никак лошо.На мен ми допада а и наистина със сиво много добре ще стане.Но не ми е ясно с какво ще направиш махагона.Един приятел искаше да направи това в своята кола ама не откри нищо качествено за махагона!Имаше само някакво много циганско фолио имитация на махагон.Ти как мислиш да го направиш?
      FIAT Punto ELX 1.2 75

      Коментар


        #4
        Според мене на фиатките не им стоят тоя тип неща
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Ето какво са предложили италианците:
          Прикачени файлове
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            незнам до колко са го измислили Италянците с тая махагонова средна конзола ама повервай ми виждал съм брава направена така и стои много грозно .Еи това е истината само дето още не мога да намеря ленти махагонови
            Прикачени файлове
            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

            Коментар


              #7
              Дървото въобще не се връзва със спортния дух на колата

              Коментар


                #8
                galinchooo написа:
                мислим да стане нещо еи такова а?Ко ще кажете по въпроса????? :D Друго си е махагончето и на сивото му ходи.
                Извинявам се предварително да на се засегнеш ама лично на мен започва да ми прилича на това http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9104

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Добре де, а ти как успя да си направиш средната конзола сива Дай някоя снимка на тая дето си правил тиза да видя как е станало,че и аз искам да си направя нещо подобно.
                    Fiat Bravo 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      Фабрична си е така.. Много е готина. Аз търся по и-бей да си намеря такава...но нямааа
                      FIAT BRAVO 1.6 16V

                      Коментар


                        #12
                        Виждал съм такова браво с махагонената кора в средата...и нз не е грозно,..ми се струва

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, боядисах си средната конзола като тая дет ви я показах.Ама ко знаите каква шокария стана малии.Много готино стана ама нема ми го блутута да ви сваля снимки да видите.тия дни ще ви сваля да се покефите.обещаха да ми докарат ленти махагонбови и кевларени.Незнам какви ще избера, но факт е че стана трепач.Некои пита как става.Ми как , сваляш средната конзола изтъркваш я на водно и я караш на некои бояджия да ти я пръсне , като задължително първо с основа и после металик.Тая седмица ще ми върнат блутута и ще я снимам. макар че не е завършена още.требва да и зема преход за касетофона (декоративната гривна).
                          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                          Коментар


                            #14
                            ето ви и снимки
                            Прикачени файлове
                            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                            Коментар


                              #15
                              трябваше да боядисаш и решетката над касетофона
                              Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                              Lancia Dedra 1.6 91г.

                              Коментар

                              Working...
                              X