Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части от Punto 1.2 16V Sporting

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части от Punto 1.2 16V Sporting

    Колата отива за скрап, така че няма смисъл да питате, за други части освен посочените.AIRBAG - не е отварян, не е разпломбиран, не е гърмял - 40лвКилометраж - 40лвАлтернатор - 50лвХидравлична помпа - 50лвВсмукателни колектори с горивна рейка (и не съм наясно още какво, вижда се на сминката) - 80лвСтартер - 60лвИзпращам с Еконт, може и със Спийди, за ваша сметка. Опция да видите, преди да платите (има я само при Еконт).http://stoimen777.snimka.bg/automobiles/chasti.645982 - снимкител.: 0877 93 98 80email: moovies@abv.bgskype: ultimate_hooligan

    #2
    Re: Части от Punto 1.2 16V Sporting

    stoimen777 написа:
    Колата отива за скрап, така че няма смисъл да питате, за други части освен посочените.AIRBAG - не е отварян, не е разпломбиран, не е гърмял - 40лвКилометраж - 40лвАлтернатор - 50лвХидравлична помпа - 50лвВсмукателни колектори с горивна рейка (и не съм наясно още какво, вижда се на сминката) - 80лвСтартер - 60лвИзпращам с Еконт, може и със Спийди, за ваша сметка. Опция да видите, преди да платите (има я само при Еконт).http://stoimen777.snimka.bg/automobiles/chasti.645982 - снимкител.: 0877 93 98 80email: moovies@abv.bgskype: ultimate_hooligan
    колега 2 3 бързи въпросаинтересува ме алтернатораот каде си, това пунто имало ли е климатик (понеже продаваш хидравлична помпа ми ставя ясно, че е пунто 1) алтернатора има ли нещо общо с този на пунто 2?? От София ли си ?? може ли ако не ми зарежда добре (диодния блок ти е грумнал примерно) да ти го върна(понеже имам 1.2 16в мк2 и ми вият лагерите на климатика и ми презарежда с малко но достатъчно, че да ми кипва акумулатора и предпочитам да дам 50 лв за друг работещ, от колкото 100 за рециклиране
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    Коментар


      #3
      Извинявам се, че не съм посочил адрес - забрави съм!КОЛАТА СЕ НАМИРА В БУРГАСКъм колегата AthlonXP. За алтернаторът, както и за всички други части, които предлагам тук, мога да кажа, че до последно работеха перфектно! Свалени са, като състоянието им към момента е такова, каквото го виждате на снимките. А за връщането - предпочитам, ако имаш познат в Бургас, да уговорим среща, да види и да прецени, дали е читав алтернатора. Не съм с идеята да мятам някого, но и нямам време за такива гимнастики. Снимките са отпреди 2 дни!!

      Коментар


        #4
        Нови цени:AIRBAG - не е отварян, не е разпломбиран, не е гърмял - 30лвКилометраж - 30лв Алтернатор - 40лв Хидравлична помпа - 40лв Всмукателни колектори с горивна рейка (и не съм наясно още какво, вижда се на сминката) - 70лв Стартер - 50лв

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  този air bag на шолана ли е

                  Коментар


                    #10
                    За волана е. Не е отварян!

                    Коментар


                      #11
                      kolko pari shte mu tarsish

                      Коментар


                        #12
                        "AIRBAG - не е отварян, не е разпломбиран, не е гърмял - 30лв"

                        Коментар


                          #13
                          1

                          случайно да имаш предни амортисьори с пружините?
                          Punto Sporting turbo
                          Alfa Romeo 164 super
                          brava 1.6 16v

                          Коментар


                            #14
                            Нямам амортесьори

                            Коментар


                              #15
                              Колекторите са продадени

                              Коментар

                              Working...
                              X