Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BRC менте?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BRC менте?

    Колеги някой чувал ли е за турско BRC, преди месец ми монтираха газовото , и вчера ходих на майстор да го регулира и каза BRC от южна италия :D , това ми звучи като турция
    FIAT UNO 1,4i ELEGANZA 160.A1.046

    #2
    Къде си слага газовата и на каква цена ти излезе?

    Коментар


      #3
      Re: BRC менте?

      cougar написа:
      Колеги някой чувал ли е за турско BRC, преди месец ми монтираха газовото , и вчера ходих на майстор да го регулира и каза BRC от южна италия :D , това ми звучи като турция
      И той как разбра, че е от южна Италия??? Дори и от там да е какъв е проблема??? BRC си имат филиали, можеш да се информираш от сайта им. За ловато се знае, че се произвеждат в Турция, но БРЦ не съм чувал.
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        400лв. ми излезе , монтира ми я един приятел , работещ в сервиз за газови във Варна,
        FIAT UNO 1,4i ELEGANZA 160.A1.046

        Коментар


          #5
          БРЦ още нямат ментета... ама има време Иначе скоро попаднах на българско производство ключе газ/бензин с логото на БРЦ , както и на сонда за бутилката на Champion - турция , само че навсякъде с надписи Lovato...
          Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
          София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

          Коментар


            #6
            Е на моята сонда пише ловато и показва много грешно, и не изключва като се напълни ами само трака :D
            FIAT UNO 1,4i ELEGANZA 160.A1.046

            Коментар


              #7
              Тези дето не изключват са си италианските - "истинските" , имат и друг проблем - самата тръбичка , която взема газта от дъното е захваната горе чрез пластмасов фланец , захванат с 3 винтчета с шестограмна глава... та тез винтчета незнайно как , явно от вибрации се развиват и развият ли се , може да се кара на газ само докато е пълна бутилката , иначе около винтчетата засмуква само газ в газообразна фаза и имате чувството , че газта ви свършва...След известно време работа и няколко пълнения "до дупка" едно друго пластмасово палче бива издълбавано от предпазния клапан , спиращ притока при повече от 80% (не винаги е така - да "трака" , вместо да изключва , но това зависи от налягането на помпите на конкретната газстанция) и показателя блокира в горно положение и трябва отваряне, полиране , шлайфане , тунинг с една дума ...Турските нямат грижи... единствено една от последните партиди идват с дефектен поплавък , който при пълнене догоре на бутилката се дави с газ и трябва смяна , но пък не пречи по никакъв начин нито на изпразването на бутилката , нито на пълненето й Сменяме поплавъка с такъв от по-старите партиди и се успива...Хайде със здраве...
              Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
              София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

              Коментар

              Working...
              X