Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам седалки пунто мк1

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам седалки пунто мк1

    Предни и задни 50лв. промоция до края на януари !!!!!!!!!!
    Pari na zaem NEDAVAM

    #2
    тури снимки и телефон иначе тва не е обява
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      който се интересува да пише на лично СНИМКИ НЯМАМ НЯМА И ДА ИМА МОГАТ ДА СЕ ВИДЯТ САМО НА МЯСТО !!!!
      Pari na zaem NEDAVAM

      Коментар


        #4
        Аз имам интерес и как да ги видя? Да дойда до София?
        Fiat punto 1.1 55 `94

        Коментар


          #5
          И аз имам интерес и от 3 или 5 врато пунто са
          BMW E46 coupe
          Fiat Punto 1.1 LPG - ex

          Коментар


            #6
            емо за 6ти път ми пишеш от 3 врато е. ами ако ти трябват идваш и ги гледаш !!! така ми взеха купето и задния капак, какво пък има толкова да ги гледаш е*а и седалките питаш за цвят и ако е този който търсиш идваш на място толкова ли е сложно и за тези пари ходи от село да си ги вземеш и пак няма да са толкова
            Pari na zaem NEDAVAM

            Коментар


              #7
              Адски некоректен търговец.По твойта логика яла да видиш мойте седалки и като ги видиш мое си блъскаш главата в стената закво си бил път.Ае със здраве като знаеш толкова.
              Fiat punto 1.1 55 `94

              Коментар


                #8
                bigSs написа:
                емо за 6ти път ми пишеш от 3 врато е. ами ако ти трябват идваш и ги гледаш !!! така ми взеха купето и задния капак, какво пък има толкова да ги гледаш е*а и седалките питаш за цвят и ако е този който търсиш идваш на място толкова ли е сложно и за тези пари ходи от село да си ги вземеш и пак няма да са толкова
                да ти обясня ли колко вида сини има и сиви салони и кафяви ????аз ако бях модерато веднага трия обявата да му доиде акъла
                Power Under Pressure

                Коментар


                  #9
                  WhitePower написа:
                  bigSs написа:
                  емо за 6ти път ми пишеш от 3 врато е. ами ако ти трябват идваш и ги гледаш !!! така ми взеха купето и задния капак, какво пък има толкова да ги гледаш е*а и седалките питаш за цвят и ако е този който търсиш идваш на място толкова ли е сложно и за тези пари ходи от село да си ги вземеш и пак няма да са толкова
                  да ти обясня ли колко вида сини има и сиви салони и кафяви ????аз ако бях модерато веднага трия обявата да му доиде акъла
                  Ами то има много,но това не е от значение твоя е един ако не можеш да обясниш какъв е ще го снимаш, начин има пичага на зор ли си няма проблем,а явно си има причина да не си модератор(само спамиш) като не ти трябва нещо недей да коментираш и какво ако не можеш да качиш снимка не можеш да ги снимаш не може да пускаш обяви ли ? просто нямам с какво да ги снимам толкова ли си прост
                  Pari na zaem NEDAVAM

                  Коментар


                    #10
                    за него не знам ама ти си доста прост :D :D :D
                    Haters Gonna Hate

                    Коментар


                      #11
                      ЩОМ КАЗВАШ ....
                      Pari na zaem NEDAVAM

                      Коментар


                        #12
                        темата беше докладвана на модераторите има си правила в тоя форум и всеки трябва да ги спазва
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          #13
                          Аз не знам за такова правило задължително да се качват снимки, но както и да е и без това вече не е валидна
                          Pari na zaem NEDAVAM

                          Коментар


                            #14
                            Полезни съвети при търговия във форума1. Силно желателно е още при публикуването на обявата да слагате и снимки към нея!!! Почти е сигурно че ако не го направите, следващите 2-3 поста ще са от вида: "Снимки имаш ли...","А снимки има ли си тая красавица" .. и др. Т.Е. не е задължително да се качват "аз съм прост" но ясно е написано като съвет поне аз така си го обяснявам, ако има желаещи ще намерят начин,така че не се заяждай а си намери и някаква работа стига спамил по форумите, че аз ще те докладвам,защото прецака цялата обява
                            Pari na zaem NEDAVAM

                            Коментар

                            Working...
                            X