Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Re: За какво си говорят в автомобилните форуми?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Re: За какво си говорят в автомобилните форуми?

    Помните ли я тая тема?Бентли: - - -Днес използвах пепелника. Как се сменя? Мустанг: - - -Някакво рацерче с Хонда ми се пънеше днес.. Хонда: - - -Някакво рацерче с Мустанг ми се пънеше днес.. Макларън Ф1: - - -Някакво рацерче с Ф16 ми се пънеше днес.. Застава: - - - Кога за последно карахте колата си? Ламборджини: - - - Странен шум около 345-350 км/ч Миата: - - - Някъв селяндур с пикап ми прегази колата (снимки) Пикап: - - -Една Миата ми се заклещи в предната броня. Как да я махна? (снимки) Форд Crown Victoria: - - - Защо никой не ме изпреварва на мигистралата? Тойота Приус: - - - Какви батерии да купя AAA или AA? Mini: - - - Обърнах Минито след като гледах "The Italian Job".Ще съдя студиото(снимки) Хъмър: - - - Днес катастрофирах. 24 ранени, 10 убити. Трябва ли да взема черната боя от официалния вносител? До там са 25 километра. Това са си 35 лева за бензин. фиат: - - -Здравейте. Само аз ли съм регистриран? Форд: - - -Помощ! Смених всичко и пак не пали!а сега вижте заглавието на тази ...http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=17415

    #2
    Еееееееееееееее,тия да влязат в нашия форум да видят за какво наистина се говори -не само за сервизи и ремонти като тях. А иначе се бият в гьрдите ,че карат квалитетни автомобили
    Croma 2.0 ie
    www.italcars.org

    Коментар


      #3
      Re: За какво си говорят в автомобилните форуми?

      emdless4 написа:
      Помните ли я тая тема?...Форд: - - -Помощ! Смених всичко и пак не пали!...
      Е това ме изкефи най-много Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

      Коментар


        #4
        леле това си е жиф форумски фолклорен хумор...
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Евала Стани направо се спуках от смях с тия BMW-та.
          Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
          Трезвен ТУК не пиша!
          Un Italiano Vero

          Коментар


            #6
            Re: За какво си говорят в автомобилните форуми?

            emdless4 написа:
            Помните ли я тая тема?фиат: - - -Здравейте. Само аз ли съм регистриран?
            Не обиждай Фиатките :D
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
            КУПУВАМ: Спортен волан

            http://www.tempra-clube.hit.bg
            http://www.tempras.myfreebb.com

            Коментар


              #7
              Това с форда беше МНОГО яко според мен това е най-ремонтирания автомобил който "кара" форд 3 дена го прави 1 ден кара не знам само как са тия за американския пазар?!?!?!?

              Коментар

              Working...
              X