Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Tipo 1.4mi и други авточасти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Tipo 1.4mi и други авточасти

    Продавам Fiat Tipo 1.4mi на частиГодина Август 1990Пробег 201,000 кмГориво Газ/БензинСкорости Ръчни Мощност 69 к.с.Кубатура 1400 см3Брой врати 4/5 вратиЦвят Тъмно зелен металикЛети джанти 4х98, 14" (+ гуми) - Fiat, Lancia, Lada и др. Метални джанти 4х100, 13" (+ гуми) за VW и др.Акумулатор 44 АБензинов двигателМарка: FiatМодел: TipoКатегория: Двигател Допълнителна информацияБензинов двигател за Fiat Tipo, 1990 г. 69 конски сили, 51 kW нa 201 000 km, работи без проблем!Газова уредба 35 литра, италиански изпарител - LOVATOPадиокасетофон Blaupunkt ESSEN CR31 С код е, радиото и касетката работят без проблем,към него давам и буксите за закачане на колоните и захранването!2 бр. автокасетофони ВЕТА 4 на VWГорния е пробвано радиото, работи, има евробукса и код за защита!Долния е пробван но нямам код за защита, иска разкодиране, към него давам и една телескопична антена с 2-3 метра коаксилен кабел!Всичко налично, цени след запитване на ЛС, ТЕЛ, или електронна поща! Тел: 089-50-95-811; 0883-499-667E-mail: mitko1bg@dir.bg

    #2
    здрасти

    колега типото на части ли се дава ?
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      Дам

      Коментар


        #4
        кажете..

        MiTkO1BG написа:
        Дам
        колега я кажи дали ще стане бензиновата помпа от твойто типо на моята темпра 1.6моно ? аз мисля че ще стане,но зависи от налягането ..нека някои колега даде мнение благодаря предварително...
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Помпите са 1 към 1 аз продадох 1 типо на части пак беше 1600 моно и темпрата беше с такъв мотор и без проблеми я забодохме и проработи Към колегата джантите какви пари им търсиш ???
          Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
          ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
          DREAMS: SEDICI !!!

          Коментар


            #6
            azsumpolud написа:
            Помпите са 1 към 1 аз продадох 1 типо на части пак беше 1600 моно и темпрата беше с такъв мотор и без проблеми я забодохме и проработи Към колегата джантите какви пари им търсиш ???
            ама моята темпра е 1.6моно 55к 75к.с ще стане нали?
            FIAT TEMPRA 1.6 75HP

            Коментар


              #7
              100 процента то и от 1.4 моно 75коня пак става
              Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
              ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
              DREAMS: SEDICI !!!

              Коментар


                #8
                Колеги да ви предупредя: бензиновата помпа и амортисьорите много не са по реда си и тях ги отписвам от продажба, като цяло всичко друго е изправно. Грешката е моя за което се извинявам!Добавям:Оригинална резервна гума - много запазена Крик със стойка за резервната гума, почти не е използванАко нещо ви интересува моля пишете ЛС или звъннете да се договорим! Благодаря ви предварително и Весели празници!

                Коментар


                  #9
                  радиатор

                  интересува ме водния радиатор-цена и снимка ако може,че моето типо е 1,1 и незнам дали ще пасне
                  Fiat Stilo 1.9jtd

                  Коментар


                    #10
                    Колега, интересува ме патрона за 5-тата врата. Това, където се пъха ключа. Ако е с централно твоята ми дай цена. Може и на Л.С.
                    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                    BMW X3 3.0D Aut

                    Коментар


                      #11
                      Отговорил съм на всички на ЛС до момента, ако ви интересува нещо питайте

                      Коментар


                        #12
                        Понеже не мога да коригирам първия пост ще пиша тук!Продадени са:Pадиокасетофон Blaupunkt ESSEN CR31 1 бр. автокасетофони ВЕТА 4 на VW (горния)П.С. За много години колеги живи и здрави през цялата година и безаварийно шофиране!

                        Коментар


                          #13
                          Търся челно стъкло за Типо.
                          tempra 1.4ie а сега tipo1.4S

                          Коментар


                            #14
                            Колега, челно стъкло не знам как да ти го пратя, освен до Кърджали да дойдеш да го вземеш ... пиши на ЛС

                            Коментар


                              #15
                              ...

                              Акумолатора и газовата уредба са продадени!Добавям още:Мигачи - ляв и десен, белиДесен стопКомутаторДигитално таблоСтранични огледала - ляво и дясноЖабкаБарчеРъчките за фарове и чистачкиСеннициПредните лайсни по таблотоКапаци за предни колониКора на багажникПредна решетка пред радиатор, зеленаЛети джанти БОРБЕТ, 14" (+ гуми) свалени от Fiat ТипоМетални джанти 4х100, 13" (+ гуми) за VW и др.Оригинална резервна гума за Фиат - 14", гумата е 135/80 Pireli, много запазена, слагата е 2 пъти

                              Коментар

                              Working...
                              X