Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа 1.9 ТД100, гасне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа 1.9 ТД100, гасне

    Здравейте, от около седмица съм собственик на такава кола. Проблема е,че от време на време когато я запаля вдига до ~1200 оборота и загасва, след това малко трудно пали. Възможно ли е това да е от запушен филтър за твърди частици. Благодаря Ви.
    FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

    #2
    Re: Мареа 1.9 ТД100, гасне

    itkvdpro написа:
    Здравейте, от около седмица съм собственик на такава кола. Проблема е,че от време на време когато я запаля вдига до ~1200 оборота и загасва, след това малко трудно пали. Възможно ли е това да е от запушен филтър за твърди частици. Благодаря Ви.
    Сменил ли си въздушен и горивен филтър
    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
    FIAT Punto 99' 1.7 TD

    Коментар


      #3
      Най-вероятно смуче отнякъде въздух. Провери внимателно маркучите за гориво.
      Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
      Punto HLX JTD '02

      Коментар


        #4
        Смуче въздух вярно е няма система за самообезвъздушаване като при някой автомобили както и няма ел.помпа.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Благодаря Ви за съвета. В колата мирише на нафта. До филтрите, всички са сменени. Имам още един въпрос към колегите с такава кола. На 2-ра предавка до каква скорост стигате. Знам, че въпроса е относителен, но просто имам чувството, че колата нещо се "спъна".
          FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

          Коментар

          Working...
          X